www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Doda: to już definitywny koniec!

 To już pewne: Doda i Emil Haidar nie są parą! Jak skomentowała to wokalistka?


Jeszcze kilka tygodni temu Doda planowała swoją przyszłość u boku Emila Haidara. Miał być bajkowy ślub, huczne wesele i wspólne, szczęśliwe życie. Niestety, media już od jakiegoś czasu donosiły o kryzysie w tym związku. Jednak dopiero teraz Doda odważyła się na szczerość i potwierdziła plotki o rozstaniu:

– Być może to, co w tym momencie oświadczę okaże się dość szokujące ale, ze względu na powtarzające się pytania w tym temacie, bez sensu dłużej zwlekać z odpowiedzią. Sprawa jest delikatna, bo dotyczy mojej decyzji w życiu osobistym. Moja ścieżka życia, która dzieliłam z Emilem dobiegła końca. Spotkaliśmy mur niezrozumienia i różnych poglądów. Tych dotyczących ciągłego wpływu osób trzecich na nasze życie i tych, które dotyczą elementarnych kwestii życiowych.-  wyznała gwiazda na swoim profilu na Facebooku.

Doda nie zamierza jednak płakać po swoim narzeczonym:
– Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko życzyć byłemu narzeczonemu zdrowia, rozwiązania problemów i wytrwałości w pokonywaniu własnych słabości. Wszystko co miałam w tym temacie powiedziałam i choć to nie takie proste, czas z uśmiechem wejść w nowy etap życia 🙂 – pisze gwiazda.

Krótko, wymownie i na temat!

foto: MWMEDIA


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>