www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Doda posmutniała i… odzyskała humor!

Tak, wydawało by się, rozrywkowa osoba, jaką jest Doda, też ma swoje słabsze dni. I nie boi się do tego przyznać. W końcu nikt nie jest z kamienia!

Jak się dowiadujemy z profilu Doroty Rabczewskiej na Facebooku-u, tegoroczne święta były dla niej wyjątkowo smutne. „Pierwszy raz w zyciu to powiem i mam nadzieje, ze ostatni: dobrze, ze juz po swietach… Zawsze starm sie trzymac rame ale ostatnie dni byly staraszne nie zycze ich nikomu prztlaczajace…na szczenscie moi staruszkowie przyjechali do gdanska…w grupie razniej 🙂 no ten pyszny bigosik tesciowej :)a jak u WAS ??” – pisze Doda.

Fakt, problemy ze zdrowiem swoim, ze zdrowiem Nergala, rozłąka z ukochanym… nie ma zbyt wielu powodów do radości. Na szczęście jest coś, a raczej ktoś, kto potrafi naszej gwieździec poprawić humor i dodać otuchy! To… tak, to Wy – fani!

„weszlam na strone doda-music.com i odrazu nastrój poprawiony,a banan z twarzy nie schodzi:))moi fani czujni jak waszki i prężni jak GROM(u know what i mean).Widzimy się w sylwka dwa razy ok 20stej i przed północą.co wtedy zobacze ???????:))))))” – pisze Doda godzinę później.

No na bank zobaczy tłumy fanów z bananami na twarzach.

p.s. pisownia oryginalna Dody.

doda_rabczewska_dorotadoda_rabczewska_dorota

doda_rabczewska_dorotadoda_rabczewska_dorota


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>