www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Doda pobiła byłego menadżera ?!

Wojna pomiędzy Dodą a jej byłym menadżerem Jakubem Majochem trwa. Teraz doszło podobno do rękoczynów!


Majoch wystosował do mediów oświadczenie w tej sprawie:
„10 maja 2012 r. na osiedlu, na którym zamieszkuję wspólnie z moją byłą podopieczną zostałem napadnięty i pobity przez będącą pod wpływem alkoholu Panią Dorotę Rabczewską.

Rękoczynom ze strony chwytającej się każdej możliwości zaistnienia artystki towarzyszyły liczne groźby karalne kierowane pod moim adresem. Zawiadomiona o sprawie policja zabezpieczyła nagranie z monitoringu budynku przy którym miało miejsce zdarzenie.

Z uwagi na poniesione obrażenia zostałem skierowany na ostry dyżur w szpitalach Praskim oraz w Centralnym Szpitalu Klinicznym przy ul. Banacha. Lekarze: specjalista chorób wewnętrznych, chirurg, neurochirurg stwierdzili: porażenie nerwu twarzowego, zwężenie szpary oka lewego, zasinienie i obrzęk w okolicy podoczodołowej lewej, opadnięcie powieki górnej oraz zasinienie wokół gałki ocznej. Tomografia komputerowa głowy wykazała krwiaka przymózgowego.

Obrażenia zakwalifikowano jako bezpośrednie zagrożenie zdrowia i życia, co wyczerpuje znamiona przestępstwa ściganego przez prokuraturę na wniosek pokrzywdzonego.

Nie potrafię znaleźć uzasadnienia dla zachowania gwiazdy. Nadużywanie alkoholu i środków odurzających nie tłumaczy bowiem takiego postępowania. Być może jest to efektem niepoczytalności tonącej artystki, co mam nadzieję wyjaśni śledztwo w sprawie karnej”.

A jaka jest wersja Dody? Czy rzeczywiście doszło do pobicia? „Nie potwierdzamy” – napisał lakonicznie Maciej Mora dla Topstars.pl. Doda skomentowała oświadczenie na Facebooku dwoma słowami: „ZWĘŻENIE SZPARY” :))))))))))))))”


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>