www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Doda opowiada o Nergalu, przyjaźni i chorobie

Czy to prawdziwa twarz kontrowersyjnej gwiazdy?

Ta kobieta jest do tańca i do różańca! Kiedy trzeba mocno przyprawia, kiedy indziej subtelnie faluje. Co by nie pisać i czytać o Dodzie, okazuje się, że ta gwiazda w swoich poglądach nie różni się od większości z nas. W udzielonym dla Super Expressu wywiadzie, ukazuje nam się nowa twarz Dody, a może ta stara, tylko po prostu do tej pory nie mieliśmy okazji jej poznać?


Doda opowiedziała, jak Nergal dowiedział się, że jest chory na białaczkę.

Nie spodziewaliśmy się tego. Wróciliśmy z Grecji i od razu pojechaliśmy do szpitala. Adam został zatrzymany. Wszyscy lekarze mówili, żeby nie mówić mu prawdy. Przytaknęłam im, ale jak tylko go zobaczyłam, powiedziałam: „Uważam, że mocny człowiek powinien wiedzieć o tym jak najszybciej. Żeby mieć więcej czasu na przygotowanie się psychiczne. Ja bym chciała wiedzieć od razu”. I w ten sposób dowiedział się prawdy. Jestem pewna, że on z tego wyjdzie. Na sto procent! Myślę, że już w Nowy Rok zagra świetny koncert ze swoim zespołem. I już będzie na scenie, co prawda z inną fryzurą, ale będzie do przodu. Jestem tego pewna.

Padły też ważne słowa o przyjaźni.

Cały mój fenomen opiera się głównie na mojej rodzinie. Mam zajeb… rodziców. Oni są fenomenalną podstawą całego mojego jestestwa. A przyjaciele… Dziś są, jutro ich nie ma. Wszystko jest kwestią różnych okoliczności. Gratuluję każdemu, kto może powiedzieć, że ma prawdziwych przyjaciół. A ja? Moimi prawdziwymi przyjaciółmi są moi rodzice.

DODA_RABCZEWSKA_DOROTA_rodzice


Rabczewska przyznała, że nawet gdy znajdzie się dawca szpiku dla Nergala nie upubliczni tej informacji. Jak mówi jest wielu ludzi, którzy szpiku potrzebują, więc niech dawcy się zgłaszają. Pomoc może trafić  do kogoś innego, ale ostatecznie może uratować czyjeś życie.

I w końcu Doda zdradziła swoje plany na najbliższe miesiące. Co będzie z jej płytą?

Nie wiem! Szczerze powiedziawszy najmniej mnie to interesuje. Na ten moment najważniejsze jest zdrowie Adama. Przyszły miesiąc spędzę tak samo jak ostatni, czyli w szpitalu. Będę starała się znaleźć jak najwięcej dawców szpiku. Chciałabym zostać twarzą fundacji, zrobić kilka spotów, które rozreklamują całą tę sytuację. Mam nadzieję, że Adam wyzdrowieje i również pomoże mi w rozreklamowaniu tego wszystkiego. I razem szczęśliwie wejdziemy w nowy rok…

Czego gorąco im życzymy.

DODA_RABCZEWSKA_DOROTA_NERGAL_DARSKI_ADAM

DODA_RABCZEWSKA_DOROTA_NERGAL_DARSKI_ADAM


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>