www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Doda o miłości, zaskakująco

„Każda miłość jest warta wielu cierpień”- mówi Doda.

Piosenkarka zdobyła się na zaskakujące wyznanie. Dała do zrozumienia, że niczego w swoim życiu nie żałuje. Wiele lat spotykania się z najróżniejszymi mężczyznami nauczyło ją paru rzeczy. Pomimo najróżniejszych złych wspomnień, każdy związek wzbogacił ją o nowe doświadczenia. Ostatnio zrobiło się o niej głośno za sprawą koszulki, jaką sobie kupiła. Napis na niej głosił : „No boys, no problem”. Doda wyznała, że nie zgadza się z tą dewizą.

„To jest koszulka, którą sobie kupiłam, jedna z dziesięciu. Nie przypisywałabym do tego jakichś głębszych ideologii, ponieważ ja bardzo lubię chłopców, z tego co wiem, to chłopcy lubią również mnie. Niektórzy są źródłem wielu problemów, natomiast nie jestem wyznawczynią teorii, że miłość jest tak straszna, że lepiej jest nigdy nie kochać. Każda miłość jest warta wielu cierpień, każda”- powiedziała w rozmowie z „Se.pl”.

Czy następnym razem, gdy będzie oczerniała Majdana, przypomni sobie te słowa i przystopuje z krytycyzmem? Miejmy nadzieję, że tym razem zachowa się zgodnie z oczekiwaniami.

doda_dorota-rabczewska

doda-rabczewska-dorota


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>