www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Doda nie poddaje się!

Jeszcze nie tak dawno artystka odgrażała się, że wyjeżdża do Stanów by tam robić karierę. Wygląda jednak na to, że blefowała!


Jej krążek „7 pokus głównych” okazał się klapą. Doda jednak nie załamuje rąk! Mało tego, gwiazda wraca do kraju i ostro bierze się do roboty; wkrótce nagrywa kolejny klip do singla promującego krążek. Tym razem będzie to piosenka „Electrode”, którą fani mogli posłuchać przy okazji finałowego koncertu „Szansy na sukces”. O czym będzie opowiadał teledysk?

– Teledysk do „Electrode” powstanie już wkrótce, a jego premierę planuję na przełom lutego-marca. Będzie to historia poprzedzająca wydarzenia z klipu „XXX”, czyli widz dowie się dlaczego wyszłam z morza. Będę grała dziką syrenę, ale na razie nic więcej nie zdradzę… – mówi Doda w rozmowie z AfterParty.pl.

Ale to nie koniec rewelacji od Dody. Jeszcze przed wiosną ukaże się płyta live artystki:
– W marcu  planowany jest wielki koncert  z orkiestrą symfoniczną i chórem. Powstaną nowe aranże do wszystkich singli z płyt Virgin i solowych. Koncert będzie zarejestrowany na płycie, która trafi do sklepów wczesną wiosną – mówi Doda.

Pozostaje nam tylko życzyć powodzenia!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>