www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Doda mieszka w szpitalu z Nergalem

Marzy o wspólnych Walentynkach poza szpitalną salą.

To nie lada sztuka.

Wiara w powrót do zdrowia i ciągłe testowanie swojej wytrzymałości psychicznej i fizycznej.  Ciągłe próby radzenia sobie z chorobą i mimo jej świadomości, prowadzenie dalszego, w miarę normalnego życia. Z tym wszystkim musi sobie teraz radzić Doda i jej narzeczony. Choć nikt z nas chorować nie chce, choroba nie pyta i puka do wielu drzwi. Tutaj nawet sława nie stanowi żadnej zapory.

Dorota Rabczewska, co by o niej kto nie pisał i jak nie krytykował jej pracy artystycznej, wytrwale czuwa przy swoim narzeczonym Adamie Darskim u którego parę miesięcy temu zdiagnozowano białaczkę. Sam Darski tylko raz był w domu zaledwie na weekend, na codzień przebywa w szpitalu i poddaje się chemioterapii. Jego stan nie jest jeszcze na tyle dobry, aby mógł pozbawić się stałej kontroli lekarzy. Dlatego Doda, nie opuszcza go i można nawet powiedzieć mieszka w szpitalu, by być blisko ukochanego.

W Super Expressie czytamy wypowiedź Dody z konferencji prasowej Diagnoza Białaczka, zorganizowanej przez Fundację Urszuli Jaworskiej.

Jestem u Adama codziennie, mam połóweczkę, więc wszystko jest cacy. Pielęgniarki, równe babki, lekarze również, spędzamy tak całe dnie, opowiadając sobie, co będziemy robili pierwszego dnia, gdy tylko Adaś wyjdzie ze szpitala

Szczerze życzymy im spełnienia tych planów. Tym bardziej, że Rabczewska zdradziła, że marzy o zwyczajnych Walentynkach z ukochanym poza szpitalem. Miejmy nadzieję, że się uda wrócić do normalności, nie tylko na Walentynki.

DODA_RABCZEWSKA_DOROTA

DODA_RABCZEWSKA_DOROTAWpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>