www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Doda skończyła 32 lata! Zobacz metamorfozy gwiazdy!

Doda, Dorota Rabczewska, królowa polskiego show biznesu, 15 lutego skończyła 32 lata!

Kontrowersyjna, nierzadko skandalizująca, na pewno jednak oryginalna i nietuzinkowa. Bez niej polska scena muzyczna – i towarzyska! – na pewno nie byłaby taka sama.

W cyklu reportaży telewizji CNN poświęconym Polsce, Dorota Rabczewska znalazła się na liście dziesięciu najbardziej znanych Polaków! W 2011 magazyn „Viva!” ogłosił ją jedną z 10 najbardziej wpływowych kobiet w kraju,a „Wprost” umieścił piosenkarkę na swojej liście 50 najbardziej wpływowych celebrytów w Polsce w 2015 roku. Ponadto Doda wielokrotnie znajdowała się na liście 100 najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu publikowanej przez magazyn „Forbes”.

Czterokrotnie otrzymała nominację do nagrody MTV Europe Music, a dwukrotnie została laureatką tej nagrody. W 2006 i 2010 roku otrzymała statuetki Eska Music Awards. Również w 2006 roku otrzymała Telekamerę, nagrodę przyznawaną przez tygodnik „Tele Tydzień”. Dwunastokrotnie otrzymała także nagrodę VIVA Comet, przyznawaną przez stację telewizyjną VIVA Polska.

Z okazji urodzin mamy dla Was super galerię zdjęć Dody – z 2006 roku i aktualnych! Zobacz, jak zmieniała się w ciągu dekady!

foto: MWMEDIA


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>