www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

DODA komentuje akcję z Jarosińską

Jarosińska zrobiła z siebie ofiarę?

Tak jak pisaliśmy wczoraj, trudno uwierzyć, że to co stało się w Show Clubie pomiędzy Dodą, a Monika Jarosińską to ustawka, albo plotka, ale sprawa nabiera ciut innych kolorów.

Jak donosił Super Express, Doda miała obrazić Jarosińską i uderzyć ją w twarz. Krzyczała do aktorki „Ruchałaś się z Radkiem, a jeśli on cię nie chciał, to znaczy, że śmierdzisz” albo “Zabiję cię, zniszczę ci karierę i zdechniesz na białaczkę”. Monika zgłosiła sprawę na policję i była bardzo zaskoczona atakiem Dody. Komentowała to tak:

Nie spodziewałam się tego. Nikt się chyba nie spodziewał. Zdziwiłam się tym atakiem, tym bardziej że zawsze pozytywnie się o Dodzie wypowiadałam. Podkreślałam, że ją bardzo cienię, że podoba mi się, jak się rozwija. Sama jestem artystką i wiem, jak trudno jest na naszym rynku muzycznym. Ceniłam ją, a teraz nie mam nawet resztki szacunku. Jest mi bardzo przykro. W życiu nie spotkałam się z czymś takim, żeby ktoś mnie bił, atakował czy groził śmiercią, białaczką. Życzę jej, by się opanowała, może ta sytuacja czegoś ją nauczy

Teraz Pudelek informuje, że na profilu Facebooka Jarosińskiej pojawiały się wpisy i dyskusja dotycząca Dody, co ciekawe wpisy zostały szybko usunięte. Co pisała Monika?

„jebać frajerów i dziwki bez osobowości, które powinny iść do psychiatry. Albo: mam bekę, bo ośmieszyła się na maxa, z MO J zadzierać to trzeba być stukniętym. Oraz dalej: Grożenie publicznie śmiercią drugiej osobie jest karalne.

Doda mimo braku wcześniejszego komentarza na temat całej sprawy, w końcu zamieściła na Facebooku wpis, który mówi sam za siebie:

„Po 10 latach w showbiznesie nauczyłam się przydatnej, choć przykrej, prawdy o ludziach. Obojętnie, jak bardzo bym miała rację już nigdy nie będę zabierać głosu w sprawach, które rozdmuchane są w celu wypromowania danej osoby. […] Priorytetem jest dla mnie ZDROWIE ADAMA i moja płyta, dlatego nie pozwolę aby po raz kolejny bronienie mojego imienia dawało rozgłos następnemu pasożytowi”.

Co o tym wszystkim sądzicie? Trochę to wszystko dziwne. Pojawiają się w końcu pytania. Czy Monika Jarosińska byłaby skłonna do prowokacji, żeby przez konflikt z Dodą wypromować się? Czy Doda rzucała w jej stronę mocne słowa, które cytują wszystkie gazety?

jarosinska_monika

doda_rabczewska_dorota_drag_queen


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>