www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Doda do Jarosińskiej: rucha*aś się z Radkiem, zabije cię, zdechniesz na białaczkę

D N O ?

jarosinska_monika

Szok i niedowierzanie.

Czy to jakaś ustawka czy spisek? Naprawdę trudno w to uwierzyć w świetle nowych informacji, które pojawiają się w dzisiejszym Super Expressie na temat zajścia w Show Clubie.

Jak już wczoraj pisaliśmy, Doda miała uderzyć w twarz aktorkę Monikę Jarosińską i jej naubliżać. Jarosińska złożyła zawiadomienie na policję. Dzisiaj tabloid podaje więcej szczegółów na temat tej sprawy.

W Super Expressie czytamy:

Był piątkowy wieczór. Otwierano właśnie klubu Show w samym centrum Warszawy. Nie brakowało znanych osób. Przez kilka godzin panowała istna sielanka, wszyscy sączyli drinki, tańczyli, plotkowali. Do godz. 3 nad ranem. Doda właśnie skończyła występ i w towarzystwie swojego sobowtóra, zwanego Dżagą, podeszła do Moniki, gwiazdy „Pierwszej miłości” i „Samego życia”. Chciała się podobno z nią poznać…

Ale nagle Doda rzuciła się z rękoma na aktorkę, drapiąc i bijąc ją po twarzy, wykrzykując: „Ruchałaś się z Radkiem, a jeśli on cię nie chciał, to znaczy, że śmierdzisz”. Monikę zamurowało – próbowała obrócić to jakoś w żart, ale Doda dostała ataku złości i zaczęła ją okładać po twarzy, ciągać ją za włosy. Wyrwała jej nawet sporą garść. Taki obraz wydarzeń wyczytaliśmy w dokumentach złożonych na policji. Monika próbowała się bronić słownie, napomknęła coś o Nergalu i o tym, że sama ma narzeczonego.

Potem wkroczyła ochrona Dody. Rozdzieliła panie, mocno chwytając Monikę i robiąc jej liczne siniaki na rękach.

Z dokumentów, do których dotarł „Super Express”, wynika, że padły tam dość szokujące słowa: „Zabiję cię, zniszczę ci karierę i zdechniesz na białaczkę” – miała wykrzyczeć Doda. Całe zajście trwało ok. 20 minut.

1 2

Wpisz komentarz

  1. 20 czerwca 2017 20:02

    jasem:

    ciekawy jestem ile dziwek zaliczył radzio? musi mieć wielką pałę ponad 20cm że tak wszystkie na niego lecą. Czy wyruchał juz ze 300 panienek czy może jeszcze więcej? Chciałbym mieć tak wielkiego jak radzio.

Podobne posty:

/* */?>