www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Doda do Jarosińskiej: rucha*aś się z Radkiem, zabije cię, zdechniesz na białaczkę

D N O ?

jarosinska_monika

Szok i niedowierzanie.

Czy to jakaś ustawka czy spisek? Naprawdę trudno w to uwierzyć w świetle nowych informacji, które pojawiają się w dzisiejszym Super Expressie na temat zajścia w Show Clubie.

Jak już wczoraj pisaliśmy, Doda miała uderzyć w twarz aktorkę Monikę Jarosińską i jej naubliżać. Jarosińska złożyła zawiadomienie na policję. Dzisiaj tabloid podaje więcej szczegółów na temat tej sprawy.

W Super Expressie czytamy:

Był piątkowy wieczór. Otwierano właśnie klubu Show w samym centrum Warszawy. Nie brakowało znanych osób. Przez kilka godzin panowała istna sielanka, wszyscy sączyli drinki, tańczyli, plotkowali. Do godz. 3 nad ranem. Doda właśnie skończyła występ i w towarzystwie swojego sobowtóra, zwanego Dżagą, podeszła do Moniki, gwiazdy „Pierwszej miłości” i „Samego życia”. Chciała się podobno z nią poznać…

Ale nagle Doda rzuciła się z rękoma na aktorkę, drapiąc i bijąc ją po twarzy, wykrzykując: „Ruchałaś się z Radkiem, a jeśli on cię nie chciał, to znaczy, że śmierdzisz”. Monikę zamurowało – próbowała obrócić to jakoś w żart, ale Doda dostała ataku złości i zaczęła ją okładać po twarzy, ciągać ją za włosy. Wyrwała jej nawet sporą garść. Taki obraz wydarzeń wyczytaliśmy w dokumentach złożonych na policji. Monika próbowała się bronić słownie, napomknęła coś o Nergalu i o tym, że sama ma narzeczonego.

Potem wkroczyła ochrona Dody. Rozdzieliła panie, mocno chwytając Monikę i robiąc jej liczne siniaki na rękach.

Z dokumentów, do których dotarł „Super Express”, wynika, że padły tam dość szokujące słowa: „Zabiję cię, zniszczę ci karierę i zdechniesz na białaczkę” – miała wykrzyczeć Doda. Całe zajście trwało ok. 20 minut.

1 2

Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>