www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Doda contra Szulim: gwiazdy bronią dziennikarki!

Bójka między wokalistką a dziennikarką oburzyła wielu przedstawicieli show-biznesu. Po czyjej stronie stoją?

 

Przypomnijmy: Po gali wręczenia nagród „Niegrzeczni 2014”, organizatorzy i celebryci kontynuowali imprezę w Klubie Kultura, w podziemiach Chorzowskiego Centrum Kultury. W toalecie tego klubu doszło do bójki między Dodą, a Agnieszką Szulim. Dziennikarka do tej pory nie pozbierała się po przykrym zajściu.

Ja jestem w szoku. Nie zostawię tego tak, mam nadzieję, że ludzie przejrzą na oczy i w końcu zobaczą, co to za człowiek – grozi Szulim w rozmowie z „se.pl”. – Ona czuje się absolutnie bezkarna, robi co chce. Nikt nigdy nie podniósł na mnie ręki, a to była zaplanowana bandycka akcja.

Sprawa poruszyła m.in Michała Piróga:
Lubię jedną i drugą, ale uważam że ludzie inteligentni powinni posługiwać się słowem a nie pięścią… czasem sam używam pięści ale tylko wtedy kiedy stoję pod murem… sorry tak uważam – ocenił w rozmowie z „Super Expressem”.

Ostrzej bijatykę skomentowała Karolina Korwin Piotrowska.
– Jakieś wątpliwości co do tego, kto jest tutaj jest chamem? i co do tego, że jak zwykle, pozostanie bezkarny? skandal. to jest kurde skandal – oświadczyła i dodała jeszcze w komentarzu pod własnym wpisem: – Chamstwo jest chamstwem. założę się, że zaraz Dodzia wyląduje na okładce jakiejś Vivy albo innej durnej Gali i będzie opowiadała te swoje durnoty. nadal będzie promowana, usprawiedliwiana, będzie nachalnie lansowana, bo chamstwo najlepiej się sprzedaje. nie ma usprawiedliwienia na fizyczną przemoc. nigdy. w żadnym wypadku. straszne – oceniła dziennikarka.

Według oficjalnego oświadczenia policji sprawa nie jest poważna.
Nasi ludzie pojawili się na miejscu, ale okazało się, że panie nie mają żadnych obrażeń. To nie nadaje się na sprawę karną, strony mogą dochodzić ewentualnych roszczeń na drodze cywilnej – mówi gazecie.pl Justyna Dziedzic, rzeczniczka prasowa komendy miejskiej w Chorzowie.

Nie pierwszy już raz Doda puściła w ruch pięści. Przypomnijmy, że gwiazda poturbowała m.in. Monikę Jarosińską czy swojego byłego menadżera, Kubę Majocha. Do tej pory jednak te przejawy agresji uchodziły jej na sucho. Z pewnością jednak Agnieszka Szulim nie przepuści takiej okazji i wytoczy Dodzie proces.

Zobaczcie zdjęcia z Gali rozdania nagród „Niegrzeczni 2014”, na której doszło do bójki.


Wpisz komentarz

  1. 13 lutego 2014 23:02

    kaska:

    szulim ma niezłą kurtke, to jest chyba milov nie ?

Podobne posty:

/* */?>