www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Doda będzie miała pomnik!

Wszystko wskazuje na to, że Dorota DODA Rabczewska doczeka się… swojego pomnika. 5-metrowy postument ma wkrótce stanąć w rodzinnym mieście Dody, Ciechanowie.


Wokalistka potwierdziła te wieści w Szymon Majewski Show, gdzie przyszła ubrana w garsonkę z krzyżami i czarnymi okularami w kształcie krzyży. „Słyszałam, że moje rodzinne miasto podeszło z aprobatą do tego pomysłu. Bardzo się cieszę. Kiedy jak nie za życia? ” – ekscytowała się. „Będzie to na pewno pomnik potężny, tak jak moja przezajebistość. Będzie miał 5 metrów” – dodała.

Problem w tym, że pomnik miałby stanąć… na Placu Jana Pawła II.  Nie godzą się na to radni. „I tu jest mały zgrzyt” – przyznała Rabczewska. Dodała jednak, że taki pomnik może przynieść chwałę miastu Ciechanów.  „To spoko pomysł, sama sobie oddaję cześć przed lustrem, ale to fajna promocja dla miasta i gratka dla fanów”.

Doda, która właśnie wróciła z USA, została zapytana czy równie cieszy się z pomysłu stworzenia musicalu na jej temat, który chce stworzyć były wokalista zespołu Virgin, Tomasz Lubert. „Ja muszę to reżyserować Nikt nie za pikantnych szczegółów z mojego życia.
Kto może wiedzieć coś z mojego życia, jak nie ja” – odpowiedziała. „Przeekscytujący moment mojego liceum, działo się na tyle że mnie wyrzucili z internatu,  8 razy zmieniałam stancję w Warszawie” – wyliczała.

Stwierdziła też, że „ma świadomość swojej przezajebistości” i jest rozjuszona po wizycie w Stanach, bo nie smakowało jej tamtejsze jedzenie.

Tommy


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>