www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Dlaczego Agnieszka Szulim lubi być sama?

Prezenterka znów zaskakuje: uważa, że robi karierę dzięki temu, że… jest sama!

Odkąd Agnieszka Szulim jest singielką, czuje się znakomicie. Zwłaszcza, że cały swój wolny czas może poświęcić pracy w telewizji! Oczywiście, czasami samotność bywa uciążliwa, zwłaszcza wieczorami. Lecz Szulim ma na to swoje sprawdzone sposoby.

Często wracam do domu późno i tak naładowana adrenaliną, że zaparzam herbatę i obdzwaniam bliskich, żeby przegadać na bieżąco wszystko, co się wydarzyło, aż w końcu padam wyczerpana i idę spać – wyznaje prezenterka w wywiadzie dla magazynu „Grazia”. – Obok łóżka leży stos książek, czasami uda mi się coś przeczytać. Wcześniej byłam domatorką z wyboru i bardzo lubiłam ten stan. Teraz nie jestem, pewnie chwilowo – pociesza się dziennikarka. – Jak mam trochę czasu, nie muszę nazajutrz rano wstać, wolę się spotkać ze znajomymi i wyjść z domu.

Agnieszka przyznaje też, że woli być sama i „fokusować się” na swojej karierze, niż budować związek z drugą osobą.
Oczywiście, bo praca nie ma wtedy konkurencji. Człowiek jest skoncentrowany na tym, co robi, nie ma innych emocjonalnych zobowiązań. Skoro w domu nikt na nas nie czeka, nie ma też pokusy, żeby z pracy uciekać. Jak nie masz do kogo uciekać, pracujesz dłużej n- oświadcza Szulim.

A my ostrzegamy: pracoholizm się leczy!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>