www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Dla Węgrowskiej operacje są koniecznością!

Iwona Węgrowska: operacje plastyczne nie są drogie. Znana z opowiadania różnych niestworzonych historii piosenkarka znowu wkracza do akcji.

Tym razem wyznaje, że zabiegi kosmetyczne są koniecznością, aby wyglądać atrakcyjnie. „To naturalne. Dużo kobiet to robi i nie ma w tym nic złego. A to nie jest dzisiaj takie drogie. Ja staram się odkładać pieniądze, żeby dobrze wyglądać. Raz w życiu zrobiłam sobie usta. A nie tysiąc razy, tak jak media to opisywały”– wyznaje.

Pierwszy raz drastycznie zmieniła swój wygląd w wieku 20 lat. Powiększyła sobie wtedy piersi. Zabieg ten nie wystarczył, aby skończyła z inwazyjnymi zabiegami. Póki co, Iwona nie zamierza stosować botoksu. Wystarczają jej inne sposoby.

„Przede wszystkim staram się używać dobrych kosmetyków. Ale będę walczyć z czasem! Chyba bym nie przeżyła dnia, w którym zobaczyłabym siebie całą pomarszczoną”– twierdzi.

Pani Iwono, to już niestety przypomina obsesję. A propos przypominania: słyszała Pani, że w życiu liczy się jeszcze kilka innych rzeczy oprócz wyglądu?

aka

WEGROWSKA_IWONA

wegrowska_iwona

Węgrowska_Iwona

Węgrowska_Iwona


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>