www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Dla niej dzieci są najważniejsze!

„Dzieci są najważniejsze”- wyznaje Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Matka piątki dzieci oraz wzięta aktorka nie narzeka na swoje życie. Jest idealnym przykładem tego, jak można pogodzić obowiązki domowe z tymi zawodowymi.

„Ja od zawsze wiedziałam, że rodzina, posiadanie dzieci jest dla mnie najważniejsze. Nie miałam żadnych wątpliwości w tej kwestii, mój mąż też nie miał i to mobilizowało nas, młodych do działania. To pragnienie dużej rodziny tak nas ustawiło, że wszystko zaczynało się powoli układać. Nie miałam czasu na depresję! Wyrzeczenia były, ale cel był tak fajny, że tego nie czuliśmy! Rodzina dała mi wszystko. To jest mój świat. Innego sobie nie wyobrażam. Stałam się w niej pełnym człowiekiem. Bo po co się wiążemy z mężczyzną? Mamy być tanią siłą roboczą? Pogotowiem seksualnym? Chyba nie! Zawsze sobie myślałam, że miłość, rodzina, dziećmi, to jest dążenie do pełni. Do pełni człowieczeństwa”- wyznaje w rozmowie z „Galą”.

Małgorzata przyznaje, że często traciła ciekawe role, gdyż musiała zajmować się dziećmi, jednak nigdy tego nie żałowała. Małgorzata jest przykładem tego, jak można być szczęśliwym w show biznesie. Gratulujemy!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>