www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Dla Małgośki Szumowskiej rzucił palenie!

To już pewne – Mateusz Kościukiewicz i Małgośka Szumowska są razem! Młody aktor dla starszej o 13 lat reżyserki zdobył się nawet na spore poświęcenie!

Ona ma 39 lat, on 26. Ona jest cenioną reżyserką, u której grają najlepsi, on… początkującym aktorem, który zbiera znakomite recenzje. Do niedawna Małgosiaka Szumowska i Mateusz Kościukiewicz nie pokazywali się razem, nie opowiadali o swoim związku. Ale przyszła pora na zmiany! Najpierw para pojawiła się na premierze filmu „Bez wstydu”, a teraz Mateusz postanowił opowiedzieć o swojej miłości do Małgośki.

– Zakochałem się. Jakoś do tej pory mi się to nie udawało, używałem życia, ale w nic nie wchodziłem do końca – zwierza się młody aktor na łamach „Twojego Stylu”. – Teraz znalazłem miłość i przestałem się histerycznie trząść, bo nie jestem już sam.

Dla starszej o 13 lat kobiety Kaściukiewicz postanowił nawet zrezygnować z dotychczasowych przyjemności.

– Rzuciłem fajki po pięciu latach intensywnego palenia. Pół roku przepracowywałem to w głowie, pod koniec paliłem już dużo, wręcz chamsko wobec samego siebie. Nawet dwie ramy dziennie. Przestałem też obgryzać paznokcie: nie piję, nie palę, skończyłem się, jestem nudny – żartuje aktor, który już został obwieszczony „polskim Ashtonem Kutcherem!”.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>