www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Dla kogo chce się odmłodzić?

Maciek Dowbor dopiero co rozstał się z Joanną Koroniewską, a już znalazł sobie nową miłość!

Decyzja o zakończeniu związku z aktorką Joanną Koroniewską nie należała do najłatwiejszych, jakie w swoim życiu podjął Maciej Dowbor. Dlatego prezenter chce zrobić wszystko, by poprawić swoje samopoczucie i… nadszarpnięty wizerunek! Gwiazdor Polsatu zdecydował się więc na start w triathlonie Iron Man.

– To dla mnie szansa, by udowodnić sobie, że jestem w stanie pokonać swoje największe słabości. Nigdy nie lubiłem biegać, bo to wymaga cierpliwości. Trenujesz przez rok, albo pół, żeby wykonać jeden bieg.- wyznał Maciek Dowbor dla „Twojego Imperium”.
Na szczęście są jakieś plusy wynikające ze startu w morderczym biegu. Podczas przygotowań, Maciek dowiedział się, że… może skutecznie się odmłodzić!

– Niedawno miałem badania z dietetyczką i okazało się, że biologicznie jestem dwa lata młodszy, niż wskazuje na to moja metryka  – chwali się prezenter. – Dzięki temu treningowi mogę się odmłodzić jeszcze o kilka lat.

Wygląda na to, że po rozstaniu ze swoją długoletnią partnerką, Maciek nie traci czasu na łzy tylko… robi wszystko, by przyciągnąć do siebie nową miłość!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>