www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

DJ ADAMUS – teledysk z Ibizy! wideo!

DJ Adamus po dłuższej przerwie spowodowanej podróżami i wydaniem książki „Historia złego chłopca”, wraca z muzyczną propozycją. „Keep Love Together” to karnawałowy i wiosenny utwór od producenta, z gorącym teledyskiem nakręconym na słonecznej Ibizie, z udziałem dwóch pięknych kobiet – Oli Ciupa i Patrycji Mali Malinowskiej.


Piosenka nagrana została z Patrycją Mali Malinowską, znaną z wielu programów telewizyjnych (m.in. Mam Talent i The Voice of Poland) oraz występów w klubach w całej Polsce.

– Spotkaliśmy się z Patrycją niejednokrotnie w klubach i od słowa do słowa pojawił się pomysł wspólnej piosenki. Klimatem utwór sięga do najciekawszych lat muzyki klubowej, pozytywnej ery. Dlatego klip musiał zostać nagrany w stolicy muzyki tanecznej – Ibizie – mówi DJ Adamus.

Teledysk powstał w wakacje na Ibizie, gdzie DJ Adamus w minionym roku pojawiał się wielokrotnie. Zorganizował tam również pierwszą edycję swojego autorskiego festiwalu – Ibiza Camp On! Festival. Gościnie w klipie wystąpiła Ola Ciupa, która podczas pobytu na wyspie zaraziła się od DJ-a Adamusa miłością do muzyki klubowej. Tam też narodził się początek jej działalności jako DJ Slavic. Partnerem obrazka była firma Panasonic, producent najwyżej jakości słuchawek RP-HD5, które są idealnym elementem aktywnego życia.

– Zapraszając Olę do teledysku chciałem zdecydowanie odczarować jej słowiański wizerunek – dodaje DJ Adamus.

fot. archiwum prywatne artysty


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>