www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Diagnoza – Białaczka: Doda udziela się społecznie

Już jutro gwiazda pojawi się na konferencji zorganizowanej przez Fundację Urszuli Jaworskiej oraz Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej. Brzmi niezwykle poważnie. To nie żart?

A gdzie tam! Choć Doda nigdy nie stroniła od pomagania innym, czego przykładem jest jej coroczny udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, częściej jednak była widywana na salonach, niż na poważnych konferencjach. Jednak, gdy na białaczkę zachorował jej narzeczony Adam Darski, Rabczewska zapowiedziała, że weźmie udział w wielu kampaniach związanych z tą chorobą. Chce pomagać ludziom.

Choroba ukochanego Adama Darskiego bardzo odmieniła samozwańczą królową. Już nie bawi na stołecznych imprezach, jak kiedyś. Teraz cały swój czas poświęca na troskliwą opiekę Nergala i na pracę. Rzadko udaje się ją spotkać. Jutro będziemy mieli taką okazję na konferencji poświęconej białaczce.

Doda, której narzeczony Nergal (33 l.) walczy z białaczką, zasiądzie obok minister zdrowia Ewy Kopacz (54 l.) – czytamy w Super Expressie.

mwmedia_20100911_210740

DODA_RABCZEWSKA_DOROTA_NERGAL_DARSKI_ADAM

RABCZEWSKA_DOROTA_DODA


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>