www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Diablo Włodarczyk zdecydowanym faworytem walki o pas WBC

W sobotę, 2 kwietnia Krzysztof „Diablo” Włodarczyk stoczy walkę w obronie pasa WBC w kategorii junior ciężkiej z Francisco Palaciosem.

Wprawdzie „The Wizard” jest niepokonany na zawodowym ringu, jednak zdecydowanym faworytem pojedynku jest Polak. Eksperci polskiej firmy bukmacherskiej Star-Typ Sport (STS) gwarantują za postawienie 100 zł na zwycięstwo Włodarczyka wygraną w wysokości 105.52 zł. Każdy kto postawi tę samą kwotę na wygraną Portorykańczyka może zyskać 351.72 zł.

Dla polskiego mistrza będzie to druga obrona pasa federacji WBC. Sobotni rywal Włodarczyka jest niepokonany na zawodowych ringach – stoczył 20 walk, z czego 13 zakończył przez nokaut. Mimo imponującego bilansu Palaciosa, eksperci STS przewidują, że Diablo Włodarczyk jest zdecydowanym faworytem walki. Z typów bukmacherskich przygotowanych na potrzeby sobotniego pojedynku wynika, że Włodarczyk pokona swojego rywala zarówno w przypadku, gdy starcie zakończy się na punkty, jak i przez nokaut – w każdej z 12 rund Polak jest faworytem do zadania decydującego ciosu.

Francisco Palacios jest dobrym bokserem. Oceniamy, że może on sprawić trudności Włodarczykowi, jednak Diablo jest zdecydowanym faworytem sobotniego pojedynku. Jeśli walka będzie trwać 12 rund i rozstrzygnie się na punkty – szanse Włodarczyka wzrosną, ponieważ Portorykańczyk jeszcze nigdy nie boksował na pełnym, mistrzowskim dystansie – ocenia Mateusz Juroszek, członek zarządu zakładów bukmacherskich Star-Typ Sport.

wlodarczyk_diablo_krzysztof

KRZYSZTOF WŁODARCZYK "DIABLO"

KRZYSZTOF WŁODARCZYK "DIABLO"


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>