www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Dawid Woliński: dziękuje rodzicom, pogardza kolegami!

Dawid Woliński to człowiek sukcesu- każda gwiazda chce mieć w swojej szafie kreację z jego metką. Tylko czy sława uprawnia go do naśmiewania się z dawnych kolegów?

Dawid Woliński w swoim najnowszym wywiadzie wyznał, że na tle dawnych kolegów ze szkolnej ławy zrobił wspaniałą karierę. A wszystko dzięki rodzicom:
– Ciągle wiszę na telefonie z mamą. Paradoksalnie przez całą podstawówkę narzekałem, że mam najgorszych rodziców na świecie, bo dopóki nie skończyłem ósmej klasy, nie mogłem być poza domem po 22.- zwierza się projektant w wywiadzie dla „Gali”- Jak skończyłem 18 lat to pozwolono mi wracać o 23. Uważałem, że wszyscy inni rodzice są super. A teraz moi znajomi, którzy mieli tych superrodziców, albo prowadzą warsztaty samochodowe w małych miastach, albo pracują w usługach w rodzaju szewskich czy krawieckich.

Nie wiadomo, jak dawni koledzy Dawida zareagowaliby na te słowa. Czy projektant ma coś przeciwko drobnej przedsiębiorczości?

– Ja też pracuję w krawiectwie, ale realizuję swoją pasję. Nie znam słów, którymi mógłbym podziękować rodzicom za to, że „zmarnowali” mi 18 lat życia. Odgrodzili mnie od różnych rzeczy. I cieszę się z tego. To jaki jestem, co robię, wypływa z tego, czego nauczono mnie w dzieciństwie.

Szkoda, że Dawida nie nauczono chyba jednego- pokory.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>