www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Dawid Ignaczak wygrał „Got to dance. Tylko taniec”! [fotorelacja]

19-latek z Włocławka, którego ledwo było stać na dojazd do studia, zwyciężył w programie „Got to dance. Tylko taniec” w Polsacie. Stał się właścicielem 100 tys. złotych..

Nikt się tego do końca nie spodziewał. Spośród 7 finalistów to właśnie Ingaczak podbił serca telewidzów. W finale wystąpiło siedmiu wykonawców: Lollipops, Takt Chadek Chełm, Top Toys, Catch de Flava, Ziemia Myślenicka, Dawid Ignaczak, Caro Dance. Jurorzy obstawiali zwycięstwo grupę dance Top Toys oraz break dance Catch the fleava. Stało się inaczej. Głosami widzów do ścisłego finału oprócz Ignaczaka przeszli także Top toys.

„Jest niezły, ma pełną kreatywność” – komentowała występ zwycięzcy Krystyna Mazurówna.  „Udowodniłeś że zasłużyłeś na miejsce w finale i dogrywce.  Dostałeś adrenalinę, zatańczyłeś z taką energią..” -ekscytowała się Joanna Liszowska. Wcześniej zachwalała go, że wprowadził do swojego występu elementy aktorskie.

„Mamo, tato kocham was. Na pewno wam pomogę” – wykrztusił z siebie Ignaczak po ogłoszeniu werdyktu. „Wracam do szkoły, przysięgałem to milionom osób” – dodał.  Zwycięzca programu nie ukończył bowiem szkoły średniej. Ma zamiar zrobić to zaocznie od sierpnia. Oprócz 100 tys. zł nagrody wystąpi też podczas festiwalu Top Trendy.

Zobacz fotorelację!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>