www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Daria Widawska spędzi Sylwestra w dresie!

Bal? Domówka? Impreza w gronie innych celebrytów? Nic z tego! Daria Widawska spędza wieczór sylwestrowy w domu z rodziną.

 

Nie wszystkie gwiazdy lubią bawić się do upadlego i błyszczeć w blasku fleszy w Sylwestra. Do tego grona niepokornych należy Daria Widawska, która buntuje się przeciwko tradycyjnemu hucznemu witaniu Nowego Roku.

Jest coś irytującego w tym, że ktoś nakazuje mi, żebym tej nocy była radosna, szczęśliwa i wspaniale się bawiła. Najchętniej odwróciłabym się plecami do całego świata i przespała ten szalony wieczór i noc. I właściwie tak robię – wyznała gwiazda w wywiadzie dla miesięcznika „Kobieta i życie”.

Aktorka spędza ten wyjątkowy wieczór dość nietypowo:
Od lat Sylwestra spędzamy w domu, z dala od wielkich bali. Ubieramy się z Michałem (mężem aktorki- przyp. red.) w dresy i z trudem udaje nam się wytrwać do północy, żeby wyipć symboliczną lampkę szampana, koniecznie dobrego. Kwadrans później idziemy spać – zapewnia gwiazda.

Takie Sylwester w dresach może nie jest „niezapomniany”, ale ma swoje plusy: w Nowy Rok aktorka nie musi przez pół dnia leczyć się ze swojej niedyspozycyjności…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>