www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Danuta Stenka odpiera zarzuty!

Ostatnio aktorka kilka razy pokazała się na salonach ze swoją 14-letnią córką Wiktorią. Czy Danuta Stenka chce w ten sposób pomóc dziecku w karierze?

 

Danuta Stenka i jej córka były chętnie fotografowanymi gośćmi pokazu Roberta Kupisza w maju. Obie panie pokazały się razem również na innych imprezach. I wtedy w Internecie zawrzało: pojawiły się głosy, że aktorka chce w ten sposób wypromować swoją córkę. Gwiazda postanowiła więc szczerze opowiedzieć o planach swoich córek.

Marzeniem starszej (Pauliny) już w gimnazjum była psychologia. Realizuje je, jest na drugim roku studiów – zwierza się Danuta Stenka w wywiadzie dla „Twojego Imperium”. – W młodszej drzemie jednak artystyczna dusza, ale nie mam pojęcia, jaką drogę wybierze. Ona sama chyba też jeszcze tego nie wie.

Danuta Stenka uważa, że nie będzie pomagać swojej młodszej latorośli w karierze, a wspólne bywanie na imprezach to jedynie rozrywka.

A ja nie zachęcam jej do aktorstwa, ale też nie zniechęcam. Nie zabierałam nigdy córek do pracy w teatrze albo na planie zdjęciowym. Jeśli kilka razy znalazły się tam, to przez przypadek. Nigdy ich też nie polecałam jako uzdolnionych dzieci do spektakli, reklam ani seriali. Moje dzieci znają film i teatr głównie od strony widowni – zapewnia Danuta Stenka.


Wpisz komentarz

  1. 12 lipca 2013 16:35

    Asia:

    Mądrze kobieta mówi, uwielbiam ją! 🙂

Podobne posty:

/* */?>