www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Danuta Błażejczyk ćwiczy z transseksualistą

Danuta Błażejczyk – znana piosenkarka a także prezes Fundacji Apetyt na Kulturę, zastosowała dietę, która pozwoliła jej schudnąć prawie 30 kg w ciągu zaledwie pół roku. Dzięki Konradowi Gacy i jego akcji „Chudniesz – wygrywasz  zdrowie” przeszła metamorfozę, w wyniku której wygląda o 10 lat młodziej.

Obecnie piosenkarka pracuje nad nową płytą oraz planuje serie koncertów promocyjnych w wielu miastach Polski. W związku z tym chce być w doskonalej formie i kondycji fizycznej. Pragnie też utrzymać tą wagę, o którą walczyła przez tyle miesięcy.

Dlatego postanowiła skorzystać z rad jednego z najlepszych trenerów w Niemczech, Nicolasa Prusinskiego. Polak od lat pracuje w Berlinie i ćwiczy z wieloma gwiazdami międzynarodowymi m.in. Till’em Schweigerem, piosenkarką Sarrah Connor, aktorką Barbarą Wunust oraz najważniejszymi niemieckimi politykami. Jednocześnie chce potrenować również z kimś w Polsce.

 

Z Danutą Błażejczyk bardzo dobrze się rozumieją.
Zalecam 3-4 razy w tygodniu trening ogólnorozwojowy, najlepiej 20-30 minut biegu, a potem trening z handelkami, ćwiczenia z własnym ciężarem ciała jak np. pompki normalne, pompki damskie. Wystarczy jedna godzina. Należy trzymać dietę od poniedziałku do piątku, a w weekend można sobie pozwolić na małe szaleństwo w ramach rozsądku – zaleca Nicolas.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>