www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Daniec poprowadzi show TVP!

Znany satyryk Marcin Daniec zostanie prowadzącym „Daniec z gwiazdami, czyli Euro Show”. Program ruszy wkrótce na antenie TVP.  Będzie nawiązywać do Euro i może złudnie przypominać „Europa da się lubić”.

Daniec znów stanie się gospodarzem programu. W programie weźmie udział 16 reprezentacji krajów, które zagrają na Mistrzostwach Europy, podzielone w eliminacjach na 4 grupy (tak samo jak na Euro). Drużyny awansować będą do półfinałów i finału.

„Rywalizować będą np. na najlepszą piosenkę stadionową, na najbardziej efektowną potrawę związaną z symboliką piłkarską czy na najciekawszy pokaz mody związanej z Mistrzostwami” – pisze portal Wirtualne Media.

Wielu bohaterów programu zostanie „zaimportowanych” z nie emitowanego już programu „Europa da się lubić”: Kevin Aiston (Anglia), Paolo Cozza (Włochy), Teofilos Vafidis (Grecja), Irina Bogdanovic (Rosja) czy Ola Sommer (Szwecja).

Jak dowiedziały się Wirtualne Media, w jury zasiądzie piłkarz Radosław Majdan i dziennikarka sportowa Klaudia Carlos. Z ostatnim jurorem trwają negocjacje.

 Tommy


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>