www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Damięcki i Krogulska już po ślubie

Ulubieniec kobiet właśnie formalnie stracił wolność. A zyskał… piękną żonę! To szczęściarz!

Kiedy dwa lata temu Mateusz Damięcki pokazał światu swoją dziewczynę Patrycję Krogulską, złośliwcy wypatrywali rychłego rozstania tych dwojga. A zakochani czasu nie liczą i tak w miłosnej atmosferze minęły dwa lata, jak z bata strzelił. I tak do teraz.

Choć parę miesięcy temu Mateusz był widziany na spacerze z urodziwą brunetką po zakrapianej imprezie, kryzys, którego wypatrywała prasa w jego związku z Patrycją został już widocznie zażegnany, o ile w ogóle był. Oficjalnie można powiedzieć, że plotki o odwołanym ślubie okazują się nieprawdziwe.

Super Express donosi o zaślubinach Damięckiego z Krogulską!

Gdy tylko padło sakramentalne „tak” młodzi państwo Damięccy i ich goście udali się na biesiadę w staropolskim stylu. Na wesele z pompą w pobliskiej restauracji „Villa Nouva”. Aktor postarał się o wszystko. I nawet fakt, że zapłacił 500 złotych za każdą zaproszoną osobę, wcale nie zepsuł mu humoru. A było prawie 80 osób.

Nam pozostaje przyłączyć się do życzęń dla Młodej Pary.

PATRYCJA KROGULSKA, MATEUSZ DAMIĘCKI

Krogulska_Patrycja_Damięcki_Mateusz

Krogulska_Patrycja_Damięcki_Mateusz

damięcki_mateusz_krogulska_patrycja

krogulska_monika_damięcki_mateusz


Wpisz komentarz

  1. 25 września 2010 09:43

    Tweets that mention Damięcki i Krogulska już po ślubie | Plotki, ploty, ploteczki, życie gwiazd, sensacje, skandale -- Topsy.com:

    […] This post was mentioned on Twitter by Foto, TopStarsPl. TopStarsPl said: #plotki Damięcki i Krogulska już po ślubie http://bit.ly/c9Auaz #foto […]

Podobne posty:

/* */?>