www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Dał Halince dwa pierścionki!

Łukasz Nowicki romantykiem? A jednak! Aktor i prezenter oświadczył się przed laty jak w bajce!

Tworzy udany duet z Halinką Mlynkową. Mało kto jednak wie, że Łukasz Nowicki oświadczył się wokalistce zaledwie po miesiącu znajomości!
– Oszołomienie trwało, bo już po miesiącu znajomości postanowiłem się oświadczyć – opowiada Łukasz Nowicki w wywiadzie dla „Twojego Stylu”. – To była najbardziej spontaniczna propozycja w moim życiu. Tego samego dnia zdecydowaliśmy, że chcemy wziąć ślub i jak najszybciej mieć dziecko. Oczywiście poleciałem po pierścionek zaręczynowy. Nie znałem Haliny, jej gustu, nie miałem pojęcia, jaki mógłby się jej spodobać.

Podobno aktor tak długo zastanawiał się nad wyborem odpowiedniego pierścionka, że postanowił… wziąć dwa!
– Jeden bardzo efektowny, ekskluzywny, z szafirem i drugi maleńki, skromny, z perłą w środku otoczoną brylancikami. Zaprosiłem Halinę na weekend w Sudety. Z pierścionkami w kieszeni poszliśmy na spacer. Trochę zbierałem się w sobie, ale w końcu padłem na kolana w świeży śnieg – było go chyba ze dwa metry – i wyjąłem pierścionki. Oba ją zachwyciły, oba założyła.

Chociaż Halina Mlynkowa nie umiała wybrać jednego pierścionka, dla Łukasza Nowickiego liczy się tylko to, że nie miała żadnych wątpliwości co do wyboru męża!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>