www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Czy to koniec kariery Cichopek?

Kasia ma coraz mniej propozycji i nie zarabia już tyle, ile wcześniej. Walczy o nowe posady, jednak nie udaje jej się ich dostać.

„Dzisiaj Kasię można zobaczyć tylko w reklamie esemesowej gry czy kapsułek odchudzających. Nawet jej rola w „M jak miłość” została okrojona. Nic dziwnego, że z niecierpliwością czeka na festiwal Top Trendy. Niestety czasy, gdy zarabiała ogromne pieniądze, już dawno się skończyły. Top Trendy to dla niej wielka szansa, aby przypomnieć o sobie publiczności, a także świetna okazja na podreperowanie budżetu. Te starania nic nie dają i cała sytuacja przytłacza Kasię. Ona boi się o swoją przyszłość. I nie czuje się już tak pewnie jak jeszcze jakiś czas temu. Choć ostatniego czasu Kasi nie można uznać za najlepszy, to ona wciąż wierzy, że to jeszcze nie koniec jej kariery”- wyznają jej znajomi w rozmowie z „Takie jest życie”.

Czy Kasia faktycznie ma jeszcze szansę zaistnieć w show biznesie? Nawet jej udział w Top Trendy nie został jeszcze potwierdzony. Czyżby zostało jej tylko pisanie poradników?

cichopek_katarzyna

cichopek_katarzyna

cichopek_katarzyna

CICHOPEK_KATARZYNA


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>