www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Czy Mateusz Rzeźniczak jest do wzięcia?

Przystojniak z „Niani w wielkim mieście” zdradza, czy spotkał już wybrankę serca!

 

Mateusz Rzeźniczak, którego możemy oglądać obecnie w nowym serialu Polsatu „Niania w wielkim mieście”, w wywiadzie dla „Gali” zdradził, czy spotkał już prawdziwą miłość i czy porównuje dziewczyny do mamy.

Moje dziewczyny to były wspaniałe osobowości. Każdy związek uczył mnie czegoś nowego. Popełniałem błędy, a potem wyciągałem wnioski. Na razie nie myślę o relacji na całe życie, chociaż kiedyś chciałbym mieć rodzinę. Nie spotkałem kobiety, z którą chciałbym takie życie zbudować i która chciałaby podjąć to wyzwanie ze mną – powiedział aktor, którego już w najbliższy wtorek, o godzinie 21:35, będziemy mogli zobaczyć jako Mariusza, byłego chłopaka Dany, w serialu „Niania w wielkim mieście”.

Mateusz Rzeźniczak zdradził również, czy porównuje dziewczyny do swojej mamy.

Nie, chyba nie wytrzymałbym związku z osobą równie stanowczą jak moja mama – ze śmiechem przyznaje aktor.

Mateusz Rzeźniczak to świeża krew i jeden z najciekawszych debiutów młodego pokolenia. Obdarzony jest niezwykłym wdziękiem oraz urodą gwiazd polskiego kina międzywojennego. Aktualnie możemy go zobaczyć w filmie Andrzeja Wajdy pt. „Powidoki”. W serialu „Niania w wielkim mieście” Mateusz gra byłego chłopaka Dany (Magdalena Lamparska), przystojnego fotografa. Jest typem złotego chłopca, który nie przejmuje się kłopotami i zwykle spada na cztery łapy. Czy Dana wybaczy zdradę Mariuszowi?

A o swoim bohaterze mówi Mateusz Rzeźniczak, czy utożsamia się z Mariuszem?

On wciąż walczy o Danę. Gdy mnie kobieta powie „nie”, a wiem, że mam grzeszki na sumieniu, to się wycofuję. Mój bohater mocno wierzy w to, że uda mu się odzyskać ukochaną. Podobno w miłości trzeba czasem schować dumę do kieszeni – mówi aktor

Czy Mariuszowi z serialu „Niania w wielkim mieście” uda się odzyskać zaufanie Dany? Przekonamy się niebawem. Trzeci odcinek „Niani w wielkim mieście” we wtorek 21 marca, o godzinie 21:35 w Polsacie.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>