www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Czy ktoś spiskuje w Tańcu z Gwiazdami?

Internauci twierdzą, że na podstawie kolejności występów są w stanie przewidzieć kto odpadnie w kolejnym odcinku. Czy to jakiś spisek czy przypadek?

„W tak zwanej czołówce programu, na początku i na końcu „Tańca z gwiazdami”, pokazywane są największe gwiazdy – Andrzej Gołota i Edyta Górniak. Bokser i piosenkarka są tak bardzo popularni, że nawet gdyby plątały im się nogi na parkiecie, szybko nie pożegnają się z tanecznym show. Ba! Mają nawet ogromne szanse, by znaleźć się w finale. To samo dotyczy Patrycii Kazadi, która tańczy niczym zawodowa tancerka.” – pisze Super Express.

Sprawdza się to podobno również, jeżeli chodzi o końcówckę programu. Jak dotąd odpadały osoby znajdujące się w drugiej połowie listy uczestników prezentowanych w czołówce programu.

Wedle tego rozumowania, w najbliższym odcinku odpadnie Dorota Zawadzka. Zobaczymy czy okaże się to prawdą. No, chyba że „spiskowcy” zrobią numer tym, którzy spisek wykryli i odpadnie zupełnie kto inny.

aka

KLIMENT_JAN_GORNIAK_EDYTA

SOSZYNSKA_MICHNO_MAGDALENA_GOŁOTA_ANDRZEJ

KAZADI_PATRICIA_CZARNECKI_LUKASZ


Wpisz komentarz

  1. 9 października 2010 16:54

    Tweets that mention Czy ktoś spiskuje w Tańcu z Gwiazdami? | Plotki, ploty, ploteczki, życie gwiazd, sensacje, skandale -- Topsy.com:

    […] This post was mentioned on Twitter by Foto, TopStarsPl. TopStarsPl said: #plotki Czy ktoś spiskuje w Tańcu z Gwiazdami? http://bit.ly/bm2Nt5 #foto […]

Podobne posty:

/* */?>