www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Czy Kasia Cichopek lansuje się na ciąży?

Ostatnio pojawiło się wiele niepochlebnych komentarzy o tym, jak wiele aktorek lansuje się, będąc w ciąży. Co na to gwiazda „M jak miłość”?

 

Kasia Cichopek wkrótce zostanie drugi raz mamą. Aktorka czuje się dobrze, nic dziwnego, że często wychodzi z domu i bywa na różnych imprezach. Najważniejsze jednak, że aktorka nie przejmuje się zarzutami, że lansuje się na ciąży.

Co to znaczy lansować się na ciąży?! – denerwuje się na łamach magazynu „Show”. – Przecież to dziecko jest w nas, nie możemy go zostawić w domu. Gdy gdzieś wychodzimy, ono jest z nami w środku. Przecież nie angażuję synka w swoją pracę, nie prowadzam go po imprezach. I ja, i inne koleżanki mamy jednak różne zobowiązania zawodowe. Musimy wychodzić. A że z brzuszkiem? Inaczej się nie da.

Kasia broni swojego projektu „Sexy mama” oraz innych koleżanek, które chcą zarabiać będąc w ciąży.

Dlaczego nie?! Cały projekt „Mamy sexy mamy” jest oparty na ciąży i na macierzyństwie. Gdyby nie moja ciąża, tych projektów by nie było. Oczywiście wiążą się z tym cele społeczne, ale nie ukrywamy – zarobkowe również. Ja też pracuję na przyszłość swoich dzieci i jest to dla mnie bardzo ważne. Są mamy, które zaczynają projektować ubranka czy dziecięce gadżety. Co jest w tym złego? One wychodzą naprzeciw potrzebom innych mam, spełniają je. Do wszystkiego można się przyczepić… – mówi zrezygnowana Kasia Cichopek.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>