www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Czy Ewa Mielnicka zatańczy z Tomaszem Barańskim na gali Miss Polski 2015?

6 grudnia podczas finałowej gali Miss Polski 2015 wystąpi Tomasz Barański. Taneczne show, które zaprezentuje, z pewnością rozgrzeje publiczność.


Barański jeszcze nie ujawnia, z kim zatańczy. Czy zobaczymy go w parze z jedną z miss? Miss Polski 2014 Ewa Mielnicka przyznaje, że chciałaby partnerować znakomitemu tancerzowi.

Ewa Mielnicka zdradza, że podziwia Tomasza Barańskiego i nie ukrywa, że chciałaby spróbować z nim swoich sił na parkiecie.

– Tomka poznałam, podczas wielkiego meczu charytatywnego, gdzie przygotowywał choreografię dla cheerleaderek. Podziwiam jego talent oraz ciężką pracę, jaką wkłada w taniec. Muszę przyznać, że przy ostatniej edycji „Tańca z Gwiazdami” szczególnie mocno trzymałam za niego kciuki, kibicując zza szklanego ekranu. Szczerze gratuluję mu wygranej. Szalenie ciesze się, że to właśnie Tomasz Barański zatańczy w trakcie finału Miss Polski 2015. Doszły mnie też słuchy, że poszukuje partnerki, może powinnam zapisać się do niego na lekcje tańca i zgłosić swoją kandydaturę? Czekałyby nas intensywne treningi, bo do finału pozostało już tylko kilkanaście dni. Ale kto wie, może mnie jeszcze zobaczycie na tanecznym parkiecie Miss Polski albo samego „Tańca z Gwiazdami” – zdradza Ewa Mielnicka.

W niedzielny wieczór, 6 grudnia, o godzinie 20:05 w Polsacie, będziemy mogli przekonać się, kim będzie taneczna wybranka Tomasza Barańskiego, oraz która z trzydziestu jeden finalistek zdobędzie tytuł najpiękniejszej Polki.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>