www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Czy Borys Szyc pokona strach?

Aktor postanowił wystartować w triatlonie. Dla Borysa nie będą to jednak zwykłe zawody sportowe, lecz walka z paraliżującym strachem!

Jeszcze do niedawna Borys Szyc nie dbał o swoją kondycję. Ale odkąd związał się z Zosią Ślotałą, nie tylko schudł, ale jeszcze zaczął intensywnie trenować. Aktor w tym roku wystartuje nawet w triatlonie! Niestety, Borys bardzo boi się jednej z konkurencji w morderczym wyścigu:
Pływania. Gdy byłem mały, podtopiłem się na wakacjach. Pływaliśmy w jeziorze. jak to małe chłopaki, wygłupialiśmy się i starszy kolega dla żartu wrzucił mnie na głęboką wodę. Zniknąłem. Na szczęście ten sam kolega mnie uratował. Jednak trochę paniki z oddechem zostało. I dziś walczę w wodzie sam ze sobą – wspomina Szyc w wywiadzie dla magazynu „Show”.
Start w tratlonie będzie więc dla Borysa wielkim sprawdzianem:
Dobra kondycja to nie wszystko, trzeba jeszcze pokonać swój umysł. Na razie jest super na ekskluzywnym baseniku, gdzie w ręczniczku mogę sobie po wszystkim w saunie posiedzieć – żartuje aktor. – Ale na wodach Zatoki Gdańskiej (triatlon, w którym startuje Borys odbędzie się w Gdyni- przyp. red.) są fale i sól dostaje się do ust… Poza tym jednocześnie wskoczy do niej 1200 ludzi, ktoś może mnie potrącić… To na pewno będzie wydarzenie, bo trzeba przepłynąć 1 kilometr 800 metrów. Norma to godzina i muszę dać radę!

Na szczęście jest ktoś, kto będzie wspierał Borysa w walce ze swymi słabościami. Kto to taki? Oczywiście jego ukochana, Zosia Ślotała!
Zapytałem ją ostatnio, czy ma ochotę potrenować. I ona wyraziła ochotę! Organizatorzy też się zgodzili, by Zosia trochę ze mną popływała i pobiegała. Bo jak się coś robi razem, to się wzajemnie motywuje!

Mając przy swoim boku Zosię, Borys z pewnością pokona swoje słabości!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>