www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Czwarty półfinał MAM TALENT

Po raz czwarty rysuje nam się miły widok:  Szymon Hołownia i Marcin Prokop, czyli nasz ulubiony duet prowadzących. Dzisiaj obiecują „złoty deszcz talentów”. Jak wyjdzie w praniu?


Na dobry początek występ gościnny – zwycięzca, Paul Potts, który wygrał pierwszą edycję brytyjskiego Mam Talent. Prokop mówi o nim:  Niewysoki przybysz z wysp z gigantyczną armatą w gardle. Po operowym wykonaniu przez śpiewaka z „armatą w gardle” piosenki z Titanica zaczynamy rywalizację naszych utalentowanych rodaków.

potts_paul

Pierwszy talent? Zespół muzyczny, a raczej mini orkiestra Emitels Brass, która humorystycznie z użyciem trąb i klarnetów „zapodaje” krótką historię Flinstone’ów. Yabadaba doo….?
Agnieszka Chylińska: Jestem pod ogromnym wrażeniem, jak wyglądają faceci w przebraniu. To jest jedyne moje dobre wrażenie. Tomku jesteś mega sexy… Powiem wam uczciwie, niestety dla mnie to był numer na raz.
Kuba Wojewódzki: Ostatni raz się tak dobrze bawiłem jak mi rower ukradli. Jak się czuje jak na kiepskiej imprezie w akademiku.
Małgorzata Foremniak: Miedzy tym, co zobaczyłam na castingu a dzisiaj jest totalna różnica. Wykonaliście świetną pracę. Jeśli dmuchacie na trąbkach od dzieciństwa i chcieliście nam dzisiaj pokazać swoje trąbki, chciałam wam powiedzieć, że wasze trąbki są imponujące.

emitels_

emitels_brass

Teraz kolej na „dziewczynę z gumy” czyli cyrkową gimnastyczkę pochodząca z Białorusi o pięknym imieniu Leila. Akrobacje w powietrzu wystarczą by oczarować jurorów i publiczność?
Agnieszka Chylińska: Zaskakujący występ, bo zupełnie za coś innego myśmy Leiele wyróżnili, wtedy na castingu było na gruncie, teraz poleciała nam wysoko. Ja zawsze będę podziwiać hart ducha u sportowców.
Kuba Wojewódzki: To, co robiłaś na castingu pokazało, że jesteś najbardziej wykręconą artystką tej edycji. A dzisiaj nie zaskoczyłaś nas niczym poza bardzo młodym wiekiem i wspaniałym wdziękiem
Małgosia Foremniak: Niestety zgadzam się z Kubą.  Jesteś niesamowita, czarująca, ale zafascynował nas Twój występ na castingu, takich emocji dzisiaj nie przeżyliśmy.

leilaleila

leila

Teraz Adam Machalica, czyli według Chylińskiej dynamit, jeśli chodzi o harmonijkę ustną. A jak wypadnie? No faktycznie w dmuchaniu, to on jest dobry.
Agnieszka Chylińska: Chciałam powiedzieć – dziękuję, po prostu stary dziękuję.
Kuba Wojewódzki: Jesteś dwie minuty na scenie, a my w ciągu tych dwóch minut jesteśmy w Georgii, jesteśmy w Luizjanie. Jesteś lepszy niż National Geographic.
Małgorzata Foremniak: Ty tworzysz, powiedziałeś w filmie dzisiaj, że nie odpuścisz i nie odpuszczaj!

machalica_adam

machalica_adam

I przyszła emocjonująca chwila. Wyczekiwany występ Kamili Karmeli Mrozik. Na scenie płoną pochodnie. Kamila śpiewa, a Kuba Wojewódzki tylko potakuje głową. Co z tego będzie? Wielkie brawa na razie…
Kuba Wojewódzki: Bardzo się cieszymy że zmieniłaś stylistę. Pamiętasz jak Ty wyglądałaś? Jak sarkofag Piłsudskiego. A teraz patos niegodny siedemnastolatki. A Ty jesteś fajna dziewczyna
Małgorzata Foremniak: Karmelo dla mnie śpiewałaś i wyglądałaś jak diva.
Agnieszka Chylińska: Kamilo Karmelo Mrozik zgodzę się z Kubą w tym sensie, że dziś wyglądasz pięknie. Przywalił Cię patos, przywaliły Cię te płomienie. Miałam oczekiwana, co do Twojego występu. Wyszło strasznie pompatycznie. Ale wyglądasz pięknie i masz głos, jak dzwon.

mrozik_kamila

mrozik_kamila

Przed nami kolejny występ – formacja taneczna UDS. To już piąty półfinalista. Czy uda im się pokazać lepsze show niż na castingu? Taki mają plan…
Jak dla nas jest obłędnie w rytmie mocnych klimatów. A jak ocenią ich jurorzy?
Kuba Wojewódzki: Wiem, że 11 listopada w Warszawie były 23 manifestacje, Wasza jest najlepsza. Dziewczyny nominacja do Telekamer w kategorii  „najlepsze pośladki”, panowie, pozdrawiam Was serdecznie.
Małgorzata Foremniak: Kochani ja najlepiej czuję się w onomatopejach, taką energię daliście na tej scenie, że muszę zrobić…łoooooooooooooooooooo!!!
Agnieszka Chylińska: Krótko i na temat ja mam wrażenie, że jesteście lepsi z sekundy na sekundę.

formacja_taneczna_uds

formacja_taneczna_uds

Przyszła pora na magię. Iluzjonista Maciej Kozłowski, który wyjątkowo podoba się Agnieszce Chylińskiej „jako mężczyzna”. Jak spodoba się po raz kolejny, jako iluzjonista?
Kuba Wojewódzki: Maćku, znalazłem w Twoim występie wątki biograficzne, mówię o znikającej lasce. Wiesz stary ja mam uczulenie na iluzjonistów. Ja mam taką maksymę: Mógłbym Cię oglądać do końca życia pod warunkiem, że mnie zaraz ktoś zabije.
Małgorzata Foremniak: Jesteś strasznie czarującym mężczyzną, ale powiem Ci szczerze, że Twój numer ze sznurkiem był inny, był fajny, a tu się wszystko tak rozsypało.
Agnieszka Chylińska: Dla mnie Maciek może nie robić nic, mnie się bardzo podobało.

kozlowski_maciej

kozlowski_maciej

Po magicznych momentach przyszedł czas na taniec w wykonaniu najmłodszego uczestnika tego półfinału. To Jędrek Indebski tańczący breakdance.
Kuba Wojewódzki: Ile tym masz lat? 8? Ty jesteś niewiele starszy od Krzyśka Ibisza. Jest w Świebodzinie wielki pomnik Jezusa, czy Ty wiesz, że dzisiaj jesteś większy od tego pomnika? Facet jesteś, jak gaz rozweselający wychodzisz na scenę i wszyscy się cieszą.
Małgorzata Foremniak: Mistrzu bąbelku jesteś najbardziej nagazowanym bąbelkiem  na świecie jesteś rewelacyjny.
Agnieszka Chylińska: To jest fajnie patrzeć na kogoś, kto nie ma żadnej tremy, że skaczesz i masz wszystko w nosie, a mistrzem świata to już jesteś.

kozlowski_maciej

kozlowski_maciej

W końcu doczekaliśmy ostatniego występu tego wieczoru. Śpiewający Kamil Bednarek, któremu wyraźnie kibicuje nie tylko Kuba Wojewódzki, dzisiaj śpiewa w stylu reggae piosenkę z repertuaru Erica Claptona. Ciekawa interpretacja.
Agnieszka Chylińska: Ach wiesz, co Ty jesteś wyjątkowy i uwielbiam Twój głos.
Małgorzata Foremniak: Kamil jesteś taki wyluzowany, jak śpiewasz widać to słońce, tą wodę, Kuba na leżaku w krótkich spodenkach… Jesteś niebywale klimatyczny.
Kuba Wojewódzki Kamil to wy już w Lipnie kukurydzę palicie? Kamil ja Ci powiem „i have a dream”,   że wygrasz ten program, i „i have a dream” , że dostanę podwyżkę i mam nadzieję, że poznam Cię z moją bratanicą, która tu siedzi i Cie uwielbia.

bednarek_kamil

bednarek_kamil

Po przerwie reklamowej dowiemy się, kto uzyskał najwięcej sms-ów od telewidzów.
Wracamy, Szymon Hołownia rzuca tekst „Linie zostały zamknięte” i czekamy na wyniki.
Tym razem publiczność dała kredyt zaufania i przepuściła do finału …Kamila Bednarka!

bednarek_kamil
Na łaskę i niełaskę jury zdani zostali, UDS oraz ośmioletni Jędrzej Izdebski.

formacja_taneczna_uds_indebski_jedrzej

Agnieszka Chylińska: Ja jestem za UDS
Kuba Wojewódzki: Bardzo ważne jest to, widzowie tego nie wiedzą, że czwarte miejsce zajął Adam Machalica. A teraz tak, Jędruś Ty masz 8 lat, Ty jesteś młody, oni są starsi i stoją nad grobem. My z Gosią ustaliliśmy werdykt.  Gosia jest matką, a ja jestem zboczeńcem. Przechodzi UDS!
Kolejni finaliści już znani, to Kamil Bednarek i formacja taneczna UDS. Emocjonująco, finał zasłużony. Szkoda tylko łez rozczarowania, dziecka, ośmioletniego Jędrka Indebskiego.

uds_indebski_jedrek_bednarek_kamil

uds_indebski_jedrek_prokop_marcin

chylinska_agnieszka_foremniak_małgorzata_wojewodzki_kuba


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>