www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Czterdziestolatek z wizytą u Kiepskich!

Kultowi bohaterowie kultowego serialu wracają na ekran!

Chwilowo i w rolach epizodycznych, ale to i tak na pewno sympatyczna niespodzianka dla fanów Andrzeja Kopiczyńskiego i Romana Kłosowskiego.

Bohaterowie serialu „Czterdziestolatek” gościnnie wystąpią w nowych odcinkach „Świata według Kiepskich” na antenie Polsatu.

Andrzej Kopiczyński wraz z Romanem Kłosowskim, wystąpią w odcinku, który będzie nawiązywał do budowy autostrady A2.

aka


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>