www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Mozil zabiera Farnę do Danii

Od kilku tygodni media spekulują, że Ewa FarnaCzesław Mozil, jurorzy czwartej edycji show „X Factor”, mają romans.

 

Podejrzenia pojawiły się po tym, jak fotoreporterzy przyłapali parę na wspólnej kolacji w Zabrzu. Artyści przyznają, że plotki o romansie im nie przeszkadzają.

Wyjeżdżamy z Czesławem za tydzień na wakacje do Danii. On jedzie przedstawić mnie rodzicom, bo to nie jest już takie bum-cyk-cyk, bum-cyk-cyk. My naprawdę planujemy razem spędzić minimalnie cały maj, bo w każdą sobotę będziemy się spotykać. Z racji tego, że bardzo szanuję TVN, to postanowiłam także obniżyć budżety i mamy wspólną garderobę, wspólny pokój, wspólny catering – żartuje Ewa Farna w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Ewa Farna i Czesław Mozil po raz pierwszy wspólnie przy jurorskim stole w „X Factorze” zasiedli w tej edycji. Jednak ich znajomość trwa znaczniej dłużej. Już w maju 2011 r. byli gośćmi na kanapie u Kuby Wojewódzkiego, a rok później Czesław podczas drugiej edycji „X Factora” poprosił wokalistkę, by wsparła go w domu jurorskim.

Równocześnie z rozpoczęciem castingów do czwartej edycji show, pojawiły się plotki, że para ma romans. Dowodem mają być zdjęcia ze wspólnej  kolacji, opublikowane kilka dni temu w prasie.

Wokalistka opublikowała niedawno na swoim facebooku listę informacji, w które radzi nie wierzyć, a na pewno pojawią się podczas emisji show. Na liście są m.in. romanse z panami, kłótnie z Tatianą Okupnik, zarobki gwiazdy. Artyści zgodnie jednak przyznają, że plotki o romansie na razie im nie przeszkadzają.

Uwielbiam Ewę Farnę. Jest cudowną dziewczyną. Wiem, że ma chłopaka i szczęśliwie jest w związku, ale wydaje mi się, że powyżej 200 km to nie jest zdrada – śmieje się Czesław Mozil. – Wydaje mi się, że ani ja, ani Ewa nie wpisujemy się w taki gwiazdorski układ. Nie pojawiamy się na różnych imprezach, bankietach. Musimy więc chyba mieć ten romans na tle „X Factora” w tej chwili.

Nowe odcinki show widzowie zobaczą na wiosnę. Obecnie odbywają się castingi.

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>