www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Czesław Mozil i piękna aktorka razem na wakacjach!

On jest zdolnym i znanym muzykiem. Ona- utalentowaną aktorką o urodzie, która zachwyca każdego. A jednak trudno w to uwierzyć, że Czesław Mozil i Marieta Żukowska spędzą razem urlop!

 

Jeszcze rok temu Marieta Żukowska tak wspominała swoje wakacje:
– W Kambodży, gdzie byłam trzy tygodnie, spotkałam ludzi, którzy nie mają ręki albo nogi, ale śmiejąc się, grają na bębenku. Są dumni i piękni, mimo że Pol Pot (kambodżański dyktator, przyp.red.) potraktował ich w bardzo skuteczny sposób. Sprawiają wrażenie, jakby niczego nie oczekiwali. Są pogodzeni. Myślę, że oni znają tę tajemnicę i mogą wiedzieć, że w momencie, kiedy autentycznie nie oczekujesz niczego, mogą przyjść do ciebie najpiękniejsze rzeczy…

Tym razem jednak aktorka spędzi urlop zupełnie w innej scenerii: w Casablance, gdzie towarzyszyć jej będzie Czesław Mozil!
Nie będzie to jednak pełen słodkiego lenistwa wypoczynek, lecz spełnienie wielkiego marzenia aktorskiego Mariety:
– Każda kobieta, która kocha film „Casablanca” marzy o zagraniu głównej roli żeńskiej: Ilsy Lund, granej wtedy przez Ingrid Bergman. Takie marzenie ma też Marieta, której zaproponowano sesję zdjęciową w Maroku dla jednego z kobiecych magazynów.- wyjaśnia koleżanka Żukowskiej z Teatru im. Jaracza w Łodzi– Marieta kocha takie stylizacje, jej ulubiony kosmetyk to czerwona szminka!

Wiadomo, że na tle zabytków Casablanki aktorka będzie wyglądać zjawiskowo. Czy dorówna jej Czesław jako… Humphrey Bogart?Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>