www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Czesław będzie pracować w Maroku!

Znamy go jako wokalistę, instrumentalistę oraz jurora. Wkrótce Czesław Mozil zostanie też… modelem! I to nie byle gdzie, bo w egzotycznym Maroku!

 

Czesław, który w jednym wywiadów powiedział, że wykonanie każdej piosenki jest dla niego niczym wyprawa w nieznane, tym razem naprawdę wyrusza w daleką podróż! Za niewiele ponad miesiąc muzyk wylatuje do gorącego Maroka. Nie będzie to jednak beztroski urlop, gdyż w Afryce czeka na niego ciężka praca:
Czesław wyrusza na sesję zdjęciową do Maroka!– zdradza nam znajomy muzyka- Jeden z magazynów dla pań zaprosił go, a Mozil chętnie się zgodził.
Wiadomo, że Czesław będzie zakwaterowany w jednym z najbardziej luksusowych hoteli w Maroku, tuż obok boskich plaży Agadiru. Jednak nie będzie tam beztrosko spędzać wolnego czasu:
– Tak naprawdę czeka go ciężka praca: przebieranie się w ciuchy, pozy i miny strojone do obiektywu, no i tona pudru nałożona na twarz- żaden facet tego nie lubi- oświadcza znajomy wokalisty.
Trudy uczestniczenia w sesji zdjęciowej osłodzi jednak Czesławowi towarzystwo pięknych modelek i… honorarium. Który facet nie marzy o takich wakacjach?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>