www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Czesi o Farnej: Tak gruba nie była jeszcze nigdy!

Nasi południowi sąsiedzi postanowili wytknąć wokalistce nadprogramowe kilogramy. I to bez litości!


Ewa Farna od jakiegoś czasu wciąż przybiera na wadze. Co jest powodem? Nie wiadomo: może to niezdrowy tryb życia, może nadmiar fast foodów, a może… miłość? Faktem jest jednak, że nasi południowi sąsiedzi, którzy uważają Ewę za „swoją” artystkę, teraz bez litości wyśmiewają się z jej wagi!

Ewa Farna jest piękną, miłą dziewczyną, a nawet wielką. Nic jednak nie robi sobie ze swojego wielkiego rozmiaru i nadal urządza sobie święto czekolady. Ale co za dużo, to niezdrowo. Na koncercie Czeski Słowik przypominała polską ciężarówkę – napisał portal Prask.nova.cz. – Nieestetyczny cellulit, drugi podbródek to wszystko grozi Ewie Farnej i nie jest tajemnicą, że odbije się to na jej ciele. Farna nigdy nie miała figury modelki, ale to, jak zmieniła się od zakończenia „SuperStar”, w którym była jurorką, jest niepokojące. Tak gruba nie była jeszcze nigdy! – grzmiała strona.

Przypomnijmy, że jeszcze niedawno Ewa Farna opowiadała o tym, jak bardzo tolerancyjni są Czesi, w porównaniu do polskich mediów:
Nie mam wpływu na to, jak media mnie kreują. W Czechach założę suknię, napiszą, że jestem seksowna, a w Polsce, że mam duży tyłek. Przez niektórych jestem odbierana jako gruba laska, a dla niektórych to są seksowne kształty – mówiła.

Cóż, teraz Ewa musi zmienić zdanie o Czechach, albo… zmienić rozmiar – oczywiście na mniejszy…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>