www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Czego wstydzi się Agnieszka Pilaszewska?

Aktorka, a ostatnio scenarzystka serialu „Przepis na życie” sprawia wrażenie doskonale zorganizowanej pani domu. Czy faktycznie tak jest?

Serial, który stworzyła uznawany jest za najsmaczniejszy telewizyjny kąsek. Jednak sama Agnieszka Pilaszewska przyznaje, że nie spędza w kuchni tyle czasu, ile by chciała:
– Staram się, by moja rodzina jadła rzeczy przygotowane przeze mnie. To nie zawsze jest łatwe – mówi autorka scenariusza „Przepisu na życie” w wywiadzie dla „Twojego Imperium”. – Wstyd się przyznać, ale czasami gotuję na zapas, a później tylko odgrzewam, lub przerabiam. A gdy już całkiem gonię w piętkę, korzystam ze sklepu. To duża wyręka, oni rewelacyjnie gotują.

Mimo, że niezapomniana Alinka z „Miodowych lat” spędza w kuchni dużo mniej czasu niż wykreowana przez nią serialowa postać, to jednak pani Agnieszka twierdzi, że to nie jedyna rzecz, której się wstydzi:
– Postanowiłam spędzić tę zimę w jakimś przyzwoitym rozmiarze, a moim zdaniem jest to rozmiar poniżej 42. Dlatego jestem na diecie – przyznaje scenarzystka.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>