www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Czego bała się Anna Dymna?

Niewielu aktorów jest w stanie poświęcić dla innych tyle, co Anna Dymna. Walcząc o lepszy byt dla swoich podopiecznych aktorka jest bezkompromisowa. Patrząc na nią, trudno uwierzyć w to, że Anna Dymna ma jakąś słabość, czegoś się boi… A jednak!

Krakowska aktorka należy do grona najbardziej zajętych osób. Jednak zamiast biegać z teatru na plan filmowy, a potem na raut, ona woli pracować na rzecz innych. I to właśnie niepełnosprawni przyjaciele pomogli jej przezwyciężyć największą fobię!

– Bałam się jeździć samochodem. Jako pasażerka miałam kilka ciężkich wypadków i potem na każdym zakręcie niemal traciłam przytomność. – zwierza się Anna Dymna- Lekarz powiedział, że by to odblokować, muszę zrobić prawo jazdy. Zrobiłam i nigdy nie jeździłam. Po latach wyprowadziłam się pod Kraków. Musiałam zacząć prowadzić. Znów poszłam na kurs. W czasie lekcji wjechał we mnie trabant. Myślałam, że już nie wsiądę do samochodu. Wsiadłam i jeżdżę do dziś- opowiada z duma aktorka, która wciąż kursuje miedzy siedzibą fundacji „Mimo wszystko”, domem, a teatrem.

Anna Dymna przyznaje jednak, że chciałaby przezwyciężyć jeszcze jeden lęk, bo… marzy o skoku na spadochronie, do którego stale namawia ją Generał Bieniek:
– Boję się, że coś się stanie, a jestem potrzebna synowi, podopiecznym… no i może jeszcze coś zagram.– tłumaczy się gwiazda. Wydaje się jednak, że na co dzień Anna Dymna ma w sobie tyle energii, że nie potrzebuje takich atrakcji jak skok ze spadochronem!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>