www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ćwiczy jogę nawet w samolocie!

Mimo skończonych 51 lat Małgorzata Pieczyńska wciąż zachwyca nienaganną sylwetką i znakomitą urodą. Aktorka zdradza nam, że jej sposobem na zachowanie młodzieńczego wyglądu jest… joga, którą trenuje nawet w samolocie!

Szczupła, zadbana, uśmiechnięta – Małgorzata Pieczyńska wie, jak o siebie zadbać. A wszystko zawdzięcza… koleżance:
– Jogę ćwiczę dopiero od pięciu lat. Zaczęło się zupełnie przypadkowo. – opowiada aktorka w wywiadzie dla tygodnika „Świat & Ludzie” – Przyjaciółka zaciągnęła mnie na pierwszą lekcję. Poszłam bez wielkiego przekonania, wszystkie ćwiczenia były dla mnie łatwe. Ale następnego dnia rano czułam każdą kosteczkę i mięsień. A mnie się to nigdy wcześniej nie zdarzało! Od dziecka coś uprawiam, a to jazda konna, callanetics. Poszłam jeszcze raz, żeby zobaczyć, co to było. I zafascynowało mnie.


Odtąd aktorka bez pamięci zakochała się w jodze. Gwiazda serialu „Szpilki na Giewoncie” przyznaje jednak, że czasem jej zamiłowanie do jogi może być dla otoczenia nieco kłopotliwe:
– Nawet jak jestem w podróży to mam ze sobą matę. Wzbudzam sensację, bo często zdarza mi się ćwiczyć na lotnisku albo na… pokładzie samolotu – śmieje się Małgorzata Pieczyńska.

Pani Małgorzata zamiast szokować powinna raczej pójść w ślady swojej przyjaciółki i… zarazić miłością do jogi swoich współpasażerów!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>