www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ćwicz razem z Kasią Skrzynecką!

Kasia Skrzynecka i jej mąż, Marcin Łopucki mają głowę na karku! Oboje postanowili wesprzeć odchudzające się młode matki i… nie tylko!

Gdy kilka tygodni po porodzie Kasia Skrzynecka prezentowała na salonach swoją dawną sylwetkę, nawet najwięksi jej krytycy nie kryli podziwu. Przecież wiadomo, jak trudno jest zrzucić po ciąży zbędne kilogramy, zwłaszcza, gdy jest się po czterdziestce! Jednak wszystko jest możliwe, mając u swego boku takiego męża jak trener fitnessu, Marcin Łopucki. Nic dziwnego więc, że aktorka i jej mąż zostali zaproszeni do udziału w pewnym nietypowym projekcie.

– „Zyskaj formę w 10 tygodni” to platforma internetowa i program, który może przeprowadzić każdy. Mamy już ponad 30 tys. zainteresowanych! – chwalił się Marcin Łopucki w „Pytaniu na śniadanie”. – Korespondujemy ze sobą, informujemy się o wynikach, które udało się osiągnąć, po prostu skutecznie odchudzamy.

Jednak projekt znanej pary to nie tylko prezentacja katorżniczych ćwiczeń, po których panie będą wyglądać jak nastolatki, a panowie jak trenerzy fitness.

– Z nami można zrzucić zbędne kilogramy bez efektu jo-jo i poprawić swoje samopoczucie. Ale są jeszcze przepisy kulinarne i wspólnie z państwem będziemy też gotować – chwali się Kasia Skrzynecka. – Mamy mnóstwo przepisów dla matek karmiących piersią. Jednak przy takim rygorze można mieć też kryzys, dlatego jest jeden dzień w tygodniu, w którym można się nawtranżalać! Jest to szczególnie ważne dla motywacji emocjonalnej.

Dlaczego ten projekt internetowy jest ciekawszy i skuteczniejszy niż zwykła płyta CD z ćwiczeniami promowanymi przez celebrytów, którą można kupić w każdym markecie?

– To nie będzie tak, że pokażemy jedno ćwiczenie i powiemy: „A teraz zrób to 30 razy” – wyjaśnia Marcin Łopucki. – Nie, my robimy z wami te 30 ćwiczeń!

A czy wy będziecie się odchudzać z Kasią Skrzynecką i jej mężem?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>