www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Colin Farrell nie chce rozmawiać o Bachledzie-Curuś

Zawarli, jakiś tajny układ, czy tak bardzo weszli sobie za skórę?

Już chyba nikt nie ma wątpliwości, że Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell rozstali się.

Aktorka podczas swojej ostatniej wizyty w Polsce udzieliła wywiadu stacji TVN. Ale zanim zaczęła rozmawiać z Kingą Rusin zastrzegła, że jeśli padnie choćby jedno pytanie, jedna aluzja do jej związku z Colinem Farrellem przerwie rozmowę i wyjdzie.

Teraz w Super Expressie czytamy o podobnej sytuacji. Tylko ” z drugiej” strony. To Colin udzielił warunkowego wywiadu jednej z gazet, co wzbudziło oburzenie. Farrell zastrzegł, że udzieli wywiadu, tylko wtedy, gdy nie padnie ani jedno słowo na temat jego byłej partnerki Alicji Bachledy-Curuś i ich synka Henry’ego.
Dziennikarz „Irish Independent” Declain Cashin (30 l.) był strasznie oburzony tym faktem. Mimo to przeprowadził z nim wywiad, ale poinformował czytelników, jaki był warunek udzielenia wywiadu – czytamy w tabloidzie.

Wygląda na to, że kulisy ich rozstania muszą być bardzo burzliwe. A prawdę mówiąc, znając realia i finisze dotychczasowych związków Farrella, chyba nikt nie wierzył na początku ich znajomości, że to będzie miłość na całe życie

colin farrel

BACHLEDA_CURUŚ_ALICJA


Wpisz komentarz

  1. 9 lutego 2012 21:03

    Mnich:

    Nie naszą sprawą jest ich życie osobiste. Ale rzeczywiście z ulgą przywitałem to, że się ostatecznie rozstali i że udało się im dogadać i dziecko miewa kontakt z ojcem. Jaki on jest, taki jest, ale ojciec. A Alicji lżej będzie w życiu, jak pozbyła się już tego wampira. Ma kobieta klasę, zawód, sukcesy, dziecko, karierę, przyszłość, urodę. I naprzód!

Podobne posty:

/* */?>