www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Colin Farrell już jutro!

Jaki naprawdę jest Colin? Telewizja E! Entertainment postanowiła wziąć na celownik życie sławnego rozrabiaki i przybliżyć jego sylwetkę swoim widzom.

Telewizja E! Entertainment przygotowała specjalny raport przybliżający sylwetkę sławnego, niegrzecznego chłopca Hollywood, który sławę zdobył dzięki rolom w głośnych filmach Stevena Spielberga oraz Olivera Stone’a.

Colin rozgłos zdobył jednak w równym stopniu ze względu na swoje głośne ekscesy. Doniesienia o pijaństwie, burdach i niepoprawnym zachowaniu w miejscach publicznych publikowane były na pierwszych stronach gazet. Wszystko to doprowadziło do kuracji odwykowej w jednej z hollywoodzkich klinik.

Przystojny Irlandczyk zawsze znany był także z licznych romansów. Jednak, gdy w 2009 r. urodził mu się syn ze związku z polską aktorką Alicją Bachledą-Curuś, wszyscy wstrzymali oddech. Nadzieja, iż Colin postanowił się ustatkować okazała się złudna. Para rozeszła się wkrótce po narodzinach Henriego Tadeusza. Niemniej jednak ostatnio coraz więcej słyszy się, że Colin bardzo zabiega o kontakty ze swoim synem i nie ma zamiaru rezygnować z opieki nad nim.

aka


PRAWDZIWE HISTORIE HOLLYWOOD
COLIN FARRELL
Czwartek, 28 lipca, godz. 14:05


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>