www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Co zostanie po Villas? Diamenty!

Szokujące doniesienia! Syn Violetty Villas chce przetopić jej włosy na diamenty, a potem sprzedać jeden z klejnotów!


Przez lata Krzysztof Gospodarek nie utrzymywał kontaktów ze swoją matką. Dziś, gdy diwa już nie żyje Gospodarek wraz z całą swoją rodziną walczy o każdy grosz po wokalistce. Podważenie testamentu, z którego wynika, że prawie cały majątek Villas zagarnie jej przyjaciółka, Elżbieta Budzyńska będzie nie lada wyzwaniem. Na dodatek Gospodarkowie mają wielkie plany: chcą wystawić artystce grobowiec godny wielkiej diwy. Na szczęście rodzina Villas nie musi się już martwić o fundusze na ten szczytny cel.

– Otrzymaliśmy niezwykły prezent w postaci stworzenia dwóch diamentów pamięci, które wykonane będą z pukla włosów Violetty – zdradza „Super Expressowi” synowa gwiazdy, Małgorzata. – Jeden z nich trafi na aukcję. Dochód z niej przeznaczymy na sfinansowanie pomnika mamy. Chcemy, by wykonał go artysta. Wykonaniem klejnotów zajęła się firma Diament Pamięci z Warszawy.

– To dla nas wielki zaszczyt. Zgodnie z życzeniem syna klejnoty będą miały kolor zielony, kolor nadziei – mówi Dariusz Markowski, prezes zarządu firmy.

Jak udało się dowiedzieć „Super Expressowi”, jednokaratowy diament przeznaczony na aukcję wart jest 45 tys. zł i prawdopodobnie taką będzie miał cenę wywoławczą, drugi – ważący 0,25 karata – zostanie oprawiony i stanie się rodzinną pamiątką.

Jak powstają „diamenty pamięci”? Kamień najczęściej jest produkowany z kosmyka włosów osoby zmarłej. Do jego produkcji wystarczą 2 g włosów, które muszą być zwęglone w wysokiej temperaturze. Z węgla uzyskuje się grafit, który wraz z diamentowym ziarenkiem umieszcza się w odpowiednio przygotowanym pojemniku. Całość zamykana jest w specjalnej prasie. W niej rośnie „diament pamięci”, który na koniec zostanie oszlifowany i wypolerowany.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>