www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Co słychać w małżeństwie Kasi Glinki?

To ono jeszcze istnieje?

Po tym ja dwa lata temu Katarzyna Glinka pojawiła się w Międzyzdrojach na Festiwalu Gwiazd w towarzystwie swojego serialowego (Barwy szczęścia) ukochanego, granego przez Samuela Palmera od razu gruchnęła plotka, że Glinka ma romans z kolega z planu. Jak pisała prasa, w  Międzyzdrojach mieszkali nawet w jednym pokoju hotelowym.

Ale jak później się okazało to tylko czysto zawodowe i przyjacielskie więzi. Dlatego ci którzy upatrywali szybkiego rozpadu małżeństwa Kasi z mężem Przemysławem byli zawiedzeni.

Jednak kolejnej okazji do spekulacji nie zabrakło.

Kasia Glinka pojawiła się na pokazie mody w towarzystwie przystojnego mężczyzny, którym nie był jej mąż. Z samym mężem bardzo rzadko pokazywała się oficjalnie. I znowu boom. Koniec małżeństwa Kasi Glinki!

Widać miłość tych dwojga jest silniejsza potrafi przezwyciężyć nawet pełne jadu plotki nieprzychylnych aktorce osób. Kasia Glinka i jej mąż Przemek ciągle są razem i mają się świetnie.

Nie dzielą ról na damskie i męskie, a Przemek śmieje się, że u nich w domu panuje matriarchat, bo Kasia lubi mieć ostatnie słowo – powiedziała znajoma pary w rozmowie z tygodnikiem Świat&Ludzie.

Może w takim razie tak dla pewności i świętego spokoju licznych zainteresowanych Glinka w końcu zabierze męża na jakąs imprezę?

Kasia Glinka z mężem

Kasia Glinka, Samuel Plamer

Kasia Glinka, Samuel Palmer

Glinka_Katarzyna_Palmer_Samuel

Kasia Glinka z tajemniczym towarzyszem

Kasia Glinka z tajemniczym towarzyszem

Glinka_Katarzyna

Glinka_Katarzyna

Glinka_Katarzyna

Glinka_Katarzyna
Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>