www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Co skrywają szafy prezydenta?

Tajemnice prezydenta – czyli, co skrywają szafy w prezydenckim gabinecie?

Wszyscy o nich mówią, choć niewielu miało okazję je widzieć. Misternie rzeźbione drzwi skrywają mroczne sekrety sprzed lat – grzechy i grzeszki zbierane przez lata, przez ludzi z Departamentu D. W gabinecie prezydenta miasta Krakowa, kryje się tajemnica wszechmocy jednego z bohaterów filmu „Uwikłanie”- prezesa Osuchowskiego (granego przez Andrzeja Seweryna). Wiedzę o słabostkach elit wykorzystuje on z wielką wprawą. Tajną bronią „biznesmena” są oszustwa handlowe, zdrady małżeńskie, korupcja, intrygi polityczne i brudy obyczajowe. Czy śledztwo młodej prokurator Agaty Szackiej (Maja Ostaszewska) i cynicznego komisarza Smolara (Marek Bukowski) ukróci ten ciągnący się przez lata proceder? Para śledczych prowadząc najtrudniejsze w swojej karierze śledztwo, dotknie historii, o których od lat krążą legendy, ale nikt nie spodziewał się, że mogą okazać się prawdą.

Najnowszy thriller w reżyserii Jacka Bromskiego trzyma w napięciu do ostatniej sceny. Okazuje się, że informacja jest najpotężniejszą z broni, a wiedza o ludzkich słabościach – najlepszą polisą na życie.

Sam prezydent miasta Krakowa, na uroczystej premierze filmu „UWIKŁANIE” wyznał, że owszem, jego gabinet zagrał w filmie Jacka Bromskiego, ale w szafach żadnych haków „na wszystkich” nie trzyma.

Uwikłanie już w kinach!

akaWpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>