www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Co robiły polskie gwiazdy w Mikołajki?

Niktóre gwiazdy nie miały czasu na odpoczynek w Mikołajki. Spędzały go aktywnie, czesto już w klimacie świątecznym.

Uwielbiana przez dzieci Majka Jeżowska od dwóch tygodni jest w trasie,  aktualnie na Lubelszczyźnie. Wczoraj zaśpiewała m.in. piosenkie świąteczne w Chełmie w Hali  MOSIR. Podobnie zajęta jest Anna Jurksztowicz, która miała koncert w Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Zaśpiewła przeboje filmowe oraz piosenki związane ze świętami. Koncert był prezentem dla mieszkańców mista, a wstęp na niego był bezpłatny.

Ewa Mielnicka wróciła z Krynicy, gdzie startowała w wyborach Miss Supranational i zajęła tam szóste miejsce. W Mikołajki marzyła więc tylko o odpoczynku i spędzeniu tego czasu z najbliższymi.

Aktorka Anna  Iberszer jest od kilku tygodni na próbach do spektaklu „Lekcja stepowania”.  Premiera odbędzie się już 20 grudnia w Teatrze Polonia. W Mikołajki również nie było taryfy ulgowej i Krystyna Janda męczyła ekipę cały dzień. Również Piotr Zelt rozpoczął próby do nowego przedstawienia pt. „Kontrabanda” w Teatrze Komedia . Wieczorem wybrał się na kolacje ze swoją narzeczoną Kasią.

Klaudia Wiśniowska miała swój dyżur jako pogodynka i prowadząca „Na tapecie”. Obiecała sobie, że tego dnia pojedzie szukać już choinki i prezentów, a wieczorem wpadła do swojej mamy na kolacje. Natomiast jej koleżanka ze stacji Dorota Michałowska spędziła ten dzień ze swoim synkiem Maksiem w domu, bo mały jest chory. Mieli wspaniałe Mikołajki razem.

Agata Załęcka pozdrowiła wszystkich z planu „Na sygnale”, bo miała cały dzień zdjęcia.

Natomiast Ivs Alter przygotowuje się do ważnego koncertu w sobotę z raperem Fatman Scoop, który przyjedzie na jedyny koncert do Warszawy. Podczas Mikołajek Ivs siedziała na próbach w studio. Wyzwanie jest duże…

Inna piosenkarka Lidia Kopania w Mikołajki posiedziała w domu i popracowała nad swoim doktoratem. Ma sporo do napisania, a poprzednie dni były bardzo zajęte.

Aktor i producent filmowy Adi Spektor ma na razie trudności, żeby w Los Angeles znaleźć świąteczne akcenty. On w tym dniu wpadł na wywiad do LA Talk Radio do Ilony Europy, Polki mieszkającej tam od lat. Pogadali o ostatniej nagrodzie Adiego z Miami.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>